Урсула фон дер Ляєн нагадала Зеленському про реформи

ПОЛІТИКА
01.07.2022, 12:45
Урсула фон дер Ляєн нагадала Зеленському про реформи

Президентка Єврокомісії виступила в Верховній Раді з закликом якнайшвидше призначити керівників САП та НАБУ

Президентка Європейської комісії заявила, що Україна після Революції гідності створила дивовижну антикорупційну машину, проте країна-кандидатка на членство в ЄС не має зупинятися і має якнайшвидше призначити керівників Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) і Національного антикорупційного бюро (НАБУ)

Ви створили вражаючу антикорупційну машину. Але зараз цим установам потрібні зуби, і правильні люди на старших постах. Як найшвидше призначити нового керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та нового директора Національного антикорупційного бюро України", - заявила Урсула фон дер Ляєн.

Дивлячись на вакханалію кварталівських скотів після захоплення України, нескладно спрогнозувати, що очільниками САП і НАБУ актор Зеленський призначить Юзика і Тузика, гарною кандидатурою є і полтавський мамай зі своїми покоївками, які отримували заробітну плату коштом містян.

Є ще Розенблати, Кузьмичі, Трухіни, Зваричі, Чауси, Тупицькі, Вітренки та інші.

Читайте також:
Політика
Суддя ВАКС Інна Сердюкова задекларувала 90 тисяч доларів невідомого походження.
вчора, 15:00
Кримінал
Схеми на «хімії»: як з «Укргазвидобування» вивели 295 мільйонів гривень через мережу фіктивних фірм та «мертві душі».
вчора, 12:05
Політика
Попри статус підозрюваної у справі про підкуп нардепів.
15 квітня, 18:52
Політика
«Газорозподільні мережі України» планують віддати 601 млн гривень єдиному учаснику тендера, пов’язаному з шахраями.
15 квітня, 16:02
Кримінал
Бегонью Гомес, дружину прем’єр-міністра Іспанії Педро Санчеса, підозрюють у зловживанні впливом та хабарництві.
14 квітня, 22:20
Політика
Секрет, як за місяць знайти 60 млн, нічого не заробивши?
14 квітня, 20:08