Уряд Данії допоможе збудувати сучасні котельні у Кременчуці

ПОЛТАВА
22.02.2021, 10:23
Уряд Данії допоможе збудувати сучасні котельні у Кременчуці

Влада Кременчука уклала договір з урядом Данського королівства щодо масштабної модернізації міської системи опалення

Інформацію про це напередодні оприлюднено на офіційному сайті органу місцевого самоврядування.

Зазначається, що завдяки фінансовій підтримці (грант DSIF) невдовзі розпочнуть будувати нову котельню у мікрорайоні Раківка.

«Наша комплексна програма з підвищення ефективності системи централізованого опалення направлена на зниження тарифу для населення з одночасним підвищенням якості надання послуг до стандартів Європейського союзу. Частина котелень працюватиме на біопаливі, що зменшить викиди в атмосферу вуглекислого газу на 10500 тонн», — прокоментував подію міський голова Віталій Малецький.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що торік Кременчуцький навчально-виховний комплекс №2, розташований у мікрорайоні Ревівка, поповнився власною сонячною електростанцією.

Читайте також:
Полтава
Багатоденна спека спричинила мор прісних біоресурсів. Сотні рибин спливли пузами догори, викликавши надзвичайну ситуацію на Полтавщині.
06:06
Полтава
Попри бойові дії наші захисники мають змогу віднаходити й зберігати пам'ятки минулого. Не зажди, але часто, артефакти привозяться із фронту.
вчора, 12:30
Полтава
У той час, коли відповідальна міністерка Ірина Верещук згортає програму адаптації біженців, у нашій області відбувається протилежний процес.
21 липня, 14:03
Полтава
Російські ракетно-дронові удари й тривала спека до +45°C випробовують на міць вітчизняну енергосистему. На жаль, може статися колапс.
21 липня, 08:48
Полтава
Фабрики по штампуванню дисертацій у Полтавському національному педагогічному університеті ім. В. Г. Короленка.
19 липня, 09:01
Полтава
Олігархічний проєкт «Довіра» в особі Андрій Сімонова не вірить у перемогу України. Тож зменшується рівень фінансової підтримки захисників.
19 липня, 06:12