Уряд Фінляндії заборонить націоналістам говорити правду про... «ґендерну рівність»!

КНИГИ
11.06.2020, 14:15
Уряд Фінляндії заборонить націоналістам говорити правду про... «ґендерну рівність»!
Фото: YLE

На хвилі боротьби з расизмом і толерантністю фінляндські урядовці взялися переглядати стандарти книговидання.

Першою під цензуру ліволібералів потрапила друкована література опозиційної політичної сили "Справжні фіни", ввечері 10 червня поінформувала аґенція "Yle".

Міністерство освіти та культури Фінляндської Республіки вже оголосило про перевірку змісту книги націоналіста Юкки Ганкамякі "Правда збуджує" (фін. "Totuus kiihottaa"), видану партійним аналітичним центром "Suomen Perusta".

Водночас самі "Справжні фіни" через цей скандал можуть втратити державне фінансування.

За словами чиновників, зміст книги "суперечить чинному у країні режиму толерантного ставлення до мігрантів і секс-меншин", закликаючи читачів до "расової та ґендерної сегрегації".

Сам автор книги "Правда збуджує" прокоментував ситуацію так: 

«На мою думку, це безжальний політичний тиск. Міністр освіти не має права визначати, що можна сказати у науковому дослідженні, а що ні, якщо це суперечить її особистому світогляду. У нас вільна країна, а не тоталітарне суспільство, де зміст статті, газети чи книги прилаштовують до ситуативної ідеологічної тенденції, панівної на даний час».

Юкка Ганкамякі наголосив, що говорити правду про хибний шлях "ґендерної рівності" та фемінізму важливо з метою не допустити у майбутньому обмеження фінської національної культури на догоду маргінальним елементам, які "прагнуть криміналізації інакшої від їхньої думки".

Своєю чергою, партійне керівництво "Справжніх фінів" пообіцяло провести внутрішнє розслідування й більше не допускати до друку подібні видання.

Автор : Денис Ковальов
Читайте також:
Радикальні природоохоронці Фінляндії, втомившися від бездіяльності поліції та місцевої влади, взялися самотужки боротися з "лісовою мафією".
05 квітня, 10:37
На території військового музею міста Міккелі, що в центральній Фінляндії, невідомі зловмисники вчинили акт вандалізму.
07.08.2020, 11:39
Четверо іноземців, котрі нещодавно прибули до Гельсінкі як біженці, забили до смерті корінного мешканця 2001 року народження.
29.07.2020, 14:00
Поки у низці західних країн ліворадикали руйнують культурну спадщину предків, на Півночі Європи навпаки її шанують і примножують.
29.06.2020, 13:11
Слідчий комітет РФ видалив зі свого офіційного сайту новину про відкриття кримінального провадження проти Фінляндії за статтею "Геноцид".
21.05.2020, 08:56
Карантинні обмеження сприяли поширенню євроскептицизму серед дедалі більшої кількості мешканців Європейського союзу, особливо — Фінляндії.
13.05.2020, 08:53