Уряд КНР поновив репресії через зображення Далай-лами

СВІТ
01 вересня, 07:59
Уряд КНР поновив репресії через зображення Далай-лами
Фото: Facebook

Стратеґічний закордонний партнер "Слуги народу" — Комуністична партія Китаю — вдалася до нової хвилі терору у провінції Сичуань.

Про це з місця події повідомляє незалежне міжнародне видання "Radio Free Asia", інформує аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що китайські комуністи вдалися до масових переслідувань вірян-будистів, у домівках яких знайдено знимки Далай-лами XIV.

Водночас після незаконного вилучення та знищення зображень Його Святості, наляканих людей змушують розміщувати замість них портрети лідера КНР — диктатора Сі Цзіньпіна.

Як заявив у коментарі нашій аґенції керівник Ліберально-демократичної ліґи та координатор "Free Hong Kong Center" Артур Харитонов, окупаційні процеси у Тибеті та сусідніх етнічно некитайських реґіонах посилюються так само інтенсивно, як і геноцид уйґурського народу у Східному Туркестані.

«За моєю інформацією, вже зараз під вартою опинилося понад 19 тибетських ченців, а також понад 40 вірян, які у різній формі зберігали у своїх домівках портрети Далай-лами XIV та інші дотичні до Його Святості медіафайли. Китайські ж комуністи мали на меті залякати кожного, хто зберігає заборонені знимки, а також поширює їх у мережі. Монахи, що потрапляють до тюрем КНР, зазнають катувань і нелюдського поводження, а також жахливих смертей», — прокоментував ситуацію у Сичуані Артур Харитонов.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", Пекін серйозно заходить в Україну, тому дипломати комуністичного Китаю взялися проводити пропаґандистську роботу з вітчизняними ЗМІ.

Уряд КНР поновив репресії через зображення Далай-лами_1
Читайте також:
Спускатись з небес на землю завжди непросто. Але тут на землі теж добре. І басейни можна відкривати.
21 жовтня, 10:56
Мільйони уродженців Китайської народної республіки по всьому світу постраждали від репресивних заходів офіційного Пекіна.
13 вересня, 10:36
Працівники незалежних російських медіа заявили про фактичне знищення своєї професії путінським режимом.
16 липня, 13:59
З метою стримати масову втечу зубожілого, але працездатного населення з країни, влада Туркменістану запровадила нові обмеження.
09 липня, 07:48
Чинний керівник комуністичного Китаю – Сі Цзіньпін – вважає себе сучасною реінкарнацією "великого кормчого" Мао Цзедуна.
05 липня, 08:48
ЗМІ почали розганяти заяву глави "АЗОВ" Андрія Білецького, що Роман Протасевич був разом з "АЗОВ" на Донбасі.
27 травня, 13:36