Уряд Латвії депортує росіян, які не складуть іспит з мови

ПОЛІТИКА
04 серпня, 20:50
Уряд Латвії депортує росіян, які не складуть іспит з мови

Невдовзі на країну-агресорку чекає небачений "міграційний вибух", адже її ж уродженці тисячами повернуться у російські "рідні пенати".

Про це латвійській пресі заявив заступник державного секретаря тамтешнього міністерства внутрішніх справ Вілніс Вітоліньш, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Чиновник сповістив усіх росіян, які проживають у балтійській республіці, що у разі не складання іспитів із латвійської мови або відмови екзаменуватися, – їх буде повернуто на історичну батьківщину.

«Вже зараз наше відомство готує листи, які можуть отримати близько 6000 осіб, яких очікує потенційна депортація. Проте очевидно, ми діятимемо у демократичний і гуманний спосіб: дамо 3 місяці на виїзд зі країни, щоби людина могла самостійно й добровільно залишити територію Латвії», – пояснив пан Вілніс Вітоліньш.

Натомість у разі, якщо особа продовжить перебувати у країні незаконно, то держструктури їй нагадають, – що треба їхати геть, – додатково обклавши штрафом як адміністративною відповідальністю за непокору.

А проте, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що латвійці не вірять у можливість розпаду РФ і з прагматичних міркувань посилюють власну обороноздатність.

Читайте також:
Політика
А Україна на мільярди доларів будувала дороги...
06 грудня, 11:37
Опінії
Планку позалюдського героїзму треба міняти на послідовну, продуману, калькуляторну державну стратегію.
05 грудня, 17:13
Політика
Ця подія є екстраординарною і прямою загрозою енергобезпеці країни!
03 грудня, 12:16
Опінії
Парадокс: рота БПЛА є (і вона показує круті результати), а дронів від держави немає.
30 листопада, 09:15
Економіка
У грудні держборг України перевищить п’ять трильйонів гривень.
29 листопада, 14:36
Політика
Хто є набувачами національного багатства України, яке спродує Зеленський?
28 листопада, 14:25