Уряд Німеччини розформує елітний загін через спецпризначенців-неонацистів

СВІТ
02.07.2020, 11:54
Уряд Німеччини розформує елітний загін через спецпризначенців-неонацистів

Міністр оборони ФРН Аннеґрет Крамп-Карренбауер оголосила про початок реформи всередині збройних сил країни — Бундесверу.

Причиною такого кроку стало виявлення у лавах Спеціальної частини сухопутних військ (нім. Kommando Spezialkräfte) членів праворадикальних організацій.

Таку інформацію у вівторок, 30 червня, оприлюднило авторитетне видання "Süddeutsche Zeitung".

Зазначається, що німецький міністр вже відвідала розташування елітного армійського загону, пред'явивши ультиматум особовому складу.

«До 31 жовтня поточного року бійці Спеціальної частини сухопутних військ ФРН мають відбути випробувальний термін, аби довести здатність до "самоочищення" своїх лав. Якщо це не дасть бажаного результату, зазначений підрозділ буде повністю розформовано», — наголосила Аннеґрет Крамп-Карренбауер.

При цьому пані міністр підкреслила, що переважна частина спецпризначенців виявила вірність конституційному ладу Німеччини й відмовилася від подальшої участі у праворадикальних організаціях.

На час випробувального терміну Спеціальна частина сухопутних військ не буде залучена до здійснення планових маневрів і міжнародних антитерористичних місій.

Крім того, стало відомо, що серйозна перевірка також чекає й на військову контррозвідку ФРН (нім. Amt für den militärischen Abschirmdienst), серед особового складу якої виникла певна елітарність, відірваність від реальності, що сприяло поширенню радикальних настроїв.

Читайте також:
Дата святкування символічно збігається зі стартом Першого зимового походу армії УНР.
06.12.2020, 14:30
Вже завтра, 23 вересня, десантно-штурмові загони ЗСУ і бійці сил спеціальних операцій США проведуть навчання у небі над Полтавою.
22.09.2020, 08:36
Засуджений просив у Верховного суду перекваліфікувати його дії на вбивство через необережність.
11.09.2020, 13:41
Проєкт унормовує сплату податків військовослужбовцями.
10.09.2020, 14:22
Злочинну групу, виявлену у лавах Збройних Сил України, притягнуть до відповідальності за розкрадання продуктів з військового шпиталю.
03.09.2020, 12:04
Ільхам Алієв дав високу оцінку готовності Збройним силам країни захищати її суверенітет і територіальну цілісність.
30.05.2020, 15:27