Уряди Байдена і Шольца змовилися проти України

ПОЛІТИКА
29 травня, 08:21
Уряди Байдена і Шольца змовилися проти України
Фото: Twitter

Між Вашинґтоном і Берліном існує негласна домовленість умиротворювати Київ. Для них важливо зберегти існування Москви, хоч і слабкої.

На цьому наполягає британський та канадський політолог українського походження старший науковий співробітник Бірмінгемського Університету професор Тарас Кузьо. З його слів, Джозеф Байден і Олаф Шольц прагнуть повернутися до світового порядку перед 24.II.2022.

Адміністрація президента США і кабінет канцлера ФРН — це досі основні просувачі ідеї business as usual із ресурсною федерацією московії. У зв'язку із такої ганебною позицією, найближчі роки Україні не бачити членства у Північноатлантичному альянсі.

«Політика щодо російської війни, яку проводить німецька Соціал-демократична партія на чолі із Шольцем і демократи США (читай: адміністрація Байдена), веде до поразки України та загибелі українського народу. Не вірите? Що ж, спробую розкласти по пунктах:

  • Вони спільно виступають проти членства України у НАТО.
  • Вони разом проти запровадження безпольотної зони НАТО над західною частиною Україн.
  • І Шольц, і Байден обидва прагнуть «заморозити» конфлікт.
  • Через страх «ескалації» вони обидва не підтримують поразку РФ на полі бою.
  • Вони обидва не підтримують використання своєї зброї, наданої українським воїнам, по суверенній території росії.
  • Вони обидва виступають проти українських атак на енергетичні установки у РФ.

Генеральний секретар Соціал-демократичної партії (практично одноосібної партії Шольца) Кюнерт заявив в етері німецького телебачення, що їхня політична сила прагне «допомогти путіну», одночасно «заморозивши конфлікт. Аналогічна ситуація й у США. Які ще докази треба?» — наголосив професор Тарас Кузьо.

Крім того, як раніше повідомляв «Останній Бастіон», горезвісні «яструби миру» із берегів Потомаку ніяк не зрозуміють: домовлятися із Москвою — марна справа. Трагічні події минулого їх не вчать нічому.

Читайте також:
Політика
Відень по-своєму підтримує Київ, адже досі залежить від Москви у питанні енергетики. Однак розмінюватися на чужі землі не збирається.
19 червня, 14:47
Політика
Заявка українського нахилянта ухилянтів на азійську підтримку зазнала фіаско. Самовпевнений «Голобородько» добиває вітчизняну дипломатію.
07 червня, 12:30
Новини
Джозеф Байден і Володимир Зеленський не налаштовані на пришвидшену євроатлантичну інтеграцію України. Всі їхні слова — дешевий популізм.
07 червня, 07:18
Політика
Західні партнери України своєрідно відреагувала на сигнал путіна про готовність до перемовин. Не слід очікувати припинення боїв.
04 червня, 07:09
Політика
Нащадки мігрантів звернулися з офіційним листом до Луїза Іназіу Лули да Силви відвідати Швейцарію. Там обговорюватимуть мир в Україні.
27 травня, 21:49
Політика
Чим ближче у часі літо, тим активніше говорять про мирні перемовини. Як воно насправді буде, стане відомо після зустрічі у Люцерні.
20 травня, 20:38