Уряди Байдена і Шольца змовилися проти України

ПОЛІТИКА
29.05.2024, 08:21
Уряди Байдена і Шольца змовилися проти України
Фото: Twitter

Між Вашинґтоном і Берліном існує негласна домовленість умиротворювати Київ. Для них важливо зберегти існування Москви, хоч і слабкої.

На цьому наполягає британський та канадський політолог українського походження старший науковий співробітник Бірмінгемського Університету професор Тарас Кузьо. З його слів, Джозеф Байден і Олаф Шольц прагнуть повернутися до світового порядку перед 24.II.2022.

Адміністрація президента США і кабінет канцлера ФРН — це досі основні просувачі ідеї business as usual із ресурсною федерацією московії. У зв'язку із такої ганебною позицією, найближчі роки Україні не бачити членства у Північноатлантичному альянсі.

«Політика щодо російської війни, яку проводить німецька Соціал-демократична партія на чолі із Шольцем і демократи США (читай: адміністрація Байдена), веде до поразки України та загибелі українського народу. Не вірите? Що ж, спробую розкласти по пунктах:

  • Вони спільно виступають проти членства України у НАТО.
  • Вони разом проти запровадження безпольотної зони НАТО над західною частиною Україн.
  • І Шольц, і Байден обидва прагнуть «заморозити» конфлікт.
  • Через страх «ескалації» вони обидва не підтримують поразку РФ на полі бою.
  • Вони обидва не підтримують використання своєї зброї, наданої українським воїнам, по суверенній території росії.
  • Вони обидва виступають проти українських атак на енергетичні установки у РФ.

Генеральний секретар Соціал-демократичної партії (практично одноосібної партії Шольца) Кюнерт заявив в етері німецького телебачення, що їхня політична сила прагне «допомогти путіну», одночасно «заморозивши конфлікт. Аналогічна ситуація й у США. Які ще докази треба?» — наголосив професор Тарас Кузьо.

Крім того, як раніше повідомляв «Останній Бастіон», горезвісні «яструби миру» із берегів Потомаку ніяк не зрозуміють: домовлятися із Москвою — марна справа. Трагічні події минулого їх не вчать нічому.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Підсумки перемовин в Ер-Ріяді викликають занепокоєння. Закрадається думка, що нам говорять не все, про що там домовилися.
28 березня, 13:47
Політика
А, хто з ним працював щодо українських наративів?
25 березня, 12:00
Опінії
47-й президент США не планує зупинятися на досягнутому. Він хоче не удавати із себе миротворця, але стати таким, навіть коштом України.
16 березня, 09:27
Опінії
Спроби втягнутися в обговорення планів Москви — шлях до безвиході й поразки. Тим більше абсурдно із недодержавою, де системна українофобія.
14 березня, 21:43
Опінії
У разі, якби Британія була б географічно на місці Польщі, то прем'єр-міністр постав перед надскладним вибором. Лондону не зрозуміти Варшаву.
12 березня, 07:18
Політика
Як і американський колега, президент Франції полюбляє говорити, а не робити. Емманюель міг би очолити об'єднану Європу, бракує сили волі.
25 лютого, 21:40