США хочуть миру з ослабленою РФ коштом знекровленої України

ПОЛІТИКА
15 травня, 08:21
США хочуть миру з ослабленою РФ коштом знекровленої України
Фото: New York Post

«Яструби миру» із берегів Потомаку ніяк не зрозуміють, що домовлятися із Москвою — марна справа. Трагічна історія їх не вчить нічому.

На цьому наполягають журналісти опозиційного до чинного уряду США видання New York Post. Стверджується, що цілковита перемога України на РФ ніколи не входила до планів адміністрації президента Джозефа Байдена.

Новий пакет військової допомоги від Вашинґтона для Києва — це «не більше ніж своєрідний пластир для серйозної рани, який нічим не зарадить». У проєкті американського фінансування немає ніякого плану перемоги України.

Навіть радник із національної безпеки у Білому домі Джейк Салліван визнав, що «цього всього достатньо лише для того, щоб здійснювати оборону». Він також підтвердив, що для початку нового українського наступу у 2025 році потрібно збільшити фінансування і, отже, отримати чергове схвалення Конґресу.

Байден не планує до завершення теперішньої каденції щось змінювати, а у разі переобрання Дональда Трампа буде проблематично взагалі отримати допомогу від США. Видання New York Post радить українцям шукати надійну підтримку в європейських партнерів:

«Час визнати: підтримка США завжди була спрямована лише і тільки на ослаблення росії. Про перемогу України ніколи не йшлося і не йтиметься, бо для будь-якого господаря Білого дому Америка з її громадянами передусім».

Минулого місяця Ентоні Блінкен заявив, що закінчення війни «переважно залежить від особистого рішення путіна». Риторику державного секретаря пізніше підхопили міністр оборони Ллойд Остін і пан Салліван, пропонуючи Кремлю бажану «санітарну зону» в обмін на те, що залишиться від суверенної України.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, як у США законодавчо вже викристалізувалася сіоністська диктатура. Заокеанська філія державного утворення Ізраїль наслідує найгірші практики лівих диктатур.

Читайте також:
Політика
Відень по-своєму підтримує Київ, адже досі залежить від Москви у питанні енергетики. Однак розмінюватися на чужі землі не збирається.
19 червня, 14:47
Політика
Заявка українського нахилянта ухилянтів на азійську підтримку зазнала фіаско. Самовпевнений «Голобородько» добиває вітчизняну дипломатію.
07 червня, 12:30
Новини
Джозеф Байден і Володимир Зеленський не налаштовані на пришвидшену євроатлантичну інтеграцію України. Всі їхні слова — дешевий популізм.
07 червня, 07:18
Політика
Західні партнери України своєрідно відреагувала на сигнал путіна про готовність до перемовин. Не слід очікувати припинення боїв.
04 червня, 07:09
Політика
Між Вашинґтоном і Берліном існує негласна домовленість умиротворювати Київ. Для них важливо зберегти існування Москви, хоч і слабкої.
29 травня, 08:21
Політика
Нащадки мігрантів звернулися з офіційним листом до Луїза Іназіу Лули да Силви відвідати Швейцарію. Там обговорюватимуть мир в Україні.
27 травня, 21:49