В’ятровича викликають на допит у ДБР через проведення форуму пам’яті жертв Голодомору

ПОЛІТИКА
15 квітня, 14:48
Володимир В’ятрович
Володимир В’ятрович
Фото: postrophe.ua

«У нас знову садитимуть за правду про злочини комуністів?»

Народного депутата від фракції «Європейська солідарність» Володимира В’ятровича викликають на допит у ДБР як свідка у справі про проведення форуму пам’яті жертв Голодомору.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

«Імперія завдає удар у відповідь. Мене викликають на допит у ДБР. У якості свідка по справі, ініційованій Бужанським – за проведення міжнародного форуму, присвяченого 85 роковинам пам‘яті жертв Голодомору. У нас знову садитимуть за правду про злочини комуністів?» – написав В’ятрович.

Він наголосив, що виклик підписав слідчий Амелін, той самий, на якого я подав у суд за «непомічання» державної зради Єрмаком і Кучмою.

У коментарі телеканалу «Прямий» політик наголосив, що вбачає в цьому виключно політичні переслідування та реалізацію російського сценарію.

«У 2018 році до 85 роковин Голодомору було організовано великий міжнародний захід за участю дослідників з цілого світу й українських дослідників. Ми два дні працювали, і я вважаю, що це був один з найважливіших заходів в контексті відзначення 85 роковин Голодомору. Кілька місяців тому я дізнався, що мій колега Макс Бужанський подав заяву на ДБР щодо нібито неправомірних витрат на організацію цього форуму. Я в цьому вбачаю виключно політичні переслідування, продовження, на жаль, тих політичних переслідувань щодо нашої політичної сили, які тривають вже кілька місяців», – резюмував В’ятрович.

Читайте також:
Для головного білоруського поліціянта Юрія Караєва добробут і щастя кожного підлеглого важливіші за життя пересічних громадян.
вчора, 10:37
Іван Вигівський, який очолює ТОВ "ГУ НП у Полтавській області", взявся репресувати учасників бойових дій.
20 жовтня, 14:10
Начальник ГУ НП Полтавщини вдався до залякування головного редактора "Останнього Бастіону".
20 жовтня, 13:00
Центральна кримінальна поліція Фінляндії розслідує підготовку тяжкого злочину проти життя і здоров'я вихідця з Чечні Муси Ломаєва.
12 жовтня, 12:04
Влада РФ взяла на озброєння практику сусідньої КНР по встановленню на території країни цифрового концтабору.
16 вересня, 10:51
Вранці репресії проти громадян, ввечері гарантії безпеки від Кремля — такий імовірний сценарій збереження влади Лукашенка.
10 вересня, 11:17