В’ятровича викликають на допит у ДБР через проведення форуму пам’яті жертв Голодомору

ПОЛІТИКА
15.04.2020, 14:48
Володимир В’ятрович
Володимир В’ятрович
Фото: postrophe.ua

«У нас знову садитимуть за правду про злочини комуністів?»

Народного депутата від фракції «Європейська солідарність» Володимира В’ятровича викликають на допит у ДБР як свідка у справі про проведення форуму пам’яті жертв Голодомору.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

«Імперія завдає удар у відповідь. Мене викликають на допит у ДБР. У якості свідка по справі, ініційованій Бужанським – за проведення міжнародного форуму, присвяченого 85 роковинам пам‘яті жертв Голодомору. У нас знову садитимуть за правду про злочини комуністів?» – написав В’ятрович.

Він наголосив, що виклик підписав слідчий Амелін, той самий, на якого я подав у суд за «непомічання» державної зради Єрмаком і Кучмою.

У коментарі телеканалу «Прямий» політик наголосив, що вбачає в цьому виключно політичні переслідування та реалізацію російського сценарію.

«У 2018 році до 85 роковин Голодомору було організовано великий міжнародний захід за участю дослідників з цілого світу й українських дослідників. Ми два дні працювали, і я вважаю, що це був один з найважливіших заходів в контексті відзначення 85 роковин Голодомору. Кілька місяців тому я дізнався, що мій колега Макс Бужанський подав заяву на ДБР щодо нібито неправомірних витрат на організацію цього форуму. Я в цьому вбачаю виключно політичні переслідування, продовження, на жаль, тих політичних переслідувань щодо нашої політичної сили, які тривають вже кілька місяців», – резюмував В’ятрович.

Читайте також:
"Слугам народу" не дають спокою події Революції Гідності...
05 травня, 17:07
Вони вимагають змінити міру запобіжного заходу щодо військових та волонтерів.
27 квітня, 20:01
Суддя, який виніс відповідне рішення, звик не декларувати власне майно та раніше покривав одіозного суддю Вовка.
22 квітня, 17:08
Семен Семенченко відкидає звинувачення та з упевненістю заявляє, що подібне - аж ніяк не в інтересах України.
21 квітня, 11:35
Депутати прийняли звернення до центральної влади на вимогу місцевих громад.
07 квітня, 22:07