В Африці назріває нова велика війна

СВІТ
05.11.2021, 12:36
В Африці назріває нова велика війна
Фото: Al Jazeera

Королівство Марокко і Республіка Алжир опинилися на межі збройного конфлікту; у центрі Сахари попри календарну зиму стає спекотно.

Про це з прикордонної зони двох африканських країн повідомило авторитетне арабськомовне видання "Al Jazeera", інформує аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що уряд Алжиру звинуватив західного сусіда в артилерійському обстрілі своєї території, у наслідок чого знищено 3 вантажівки з водіями; подія сталася напередодні на околиці прикордонного міста Уарґла.

Натомість влада Марокко, посилаючися на дані власної військової розвідки, пояснила обстріл "боротьбою з терористами, яких на спірній землі прихистили алжирці".

Станом на цю мить ситуація у прикордонній зоні між африканськими країнами лишається доволі напруженою; Алжир і Рабат стягують до місця події свої армійські підрозділи.

Водночас у Москві та Парижі вже готуються надсилати власних інструкторів зі зброєю до Маґрибу, аби підтримати одну або ж одразу дві з ворожих сторін і при цьому вчергове показати себе "миротворцями".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що влада військових у Судані боїться власного народу, тому і запровадила надзвичайний стан.

Читайте також:
Війна
Після успішного з пропагандистського погляду наступу на Харківщину, московити готують новий підступ. Тепер у фокусі сусідня область.
вчора, 19:06
Світ
Уродженець молдовського Кишинева сіоніст Авіґдор Ліберман несподівано заступився за палестинців. Політику огидна геноцидна війна.
26 травня, 19:08
Світ
Військово-політичний режим Бібі Сатаньягу на межі краху. Знищити ХАМАС у смузі Ґази сіоністам ЦАХАЛ так і не вдалося.
23 травня, 19:24
Війна
Білий дім стурбований тим, що російський імпульс змінює траєкторію конфлікту в Україні. Стан справ щодня погіршується.
16 травня, 14:53
Війна
Там, де московити могли швидко зайняти прикордонну зону, вони це зробили. А далі загарбників зустрів запеклий спротив наших захисників.
14 травня, 12:23
Світ
45-й президент США переконаний, що воєнними діями Ізраїль нічого не досягне. Вже зараз на руках у ЦАХАЛ море палестинської крові.
10 травня, 21:46