В Африці назріває нова велика війна

СВІТ
05.11.2021, 12:36
В Африці назріває нова велика війна
Фото: Al Jazeera

Королівство Марокко і Республіка Алжир опинилися на межі збройного конфлікту; у центрі Сахари попри календарну зиму стає спекотно.

Про це з прикордонної зони двох африканських країн повідомило авторитетне арабськомовне видання "Al Jazeera", інформує аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що уряд Алжиру звинуватив західного сусіда в артилерійському обстрілі своєї території, у наслідок чого знищено 3 вантажівки з водіями; подія сталася напередодні на околиці прикордонного міста Уарґла.

Натомість влада Марокко, посилаючися на дані власної військової розвідки, пояснила обстріл "боротьбою з терористами, яких на спірній землі прихистили алжирці".

Станом на цю мить ситуація у прикордонній зоні між африканськими країнами лишається доволі напруженою; Алжир і Рабат стягують до місця події свої армійські підрозділи.

Водночас у Москві та Парижі вже готуються надсилати власних інструкторів зі зброєю до Маґрибу, аби підтримати одну або ж одразу дві з ворожих сторін і при цьому вчергове показати себе "миротворцями".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що влада військових у Судані боїться власного народу, тому і запровадила надзвичайний стан.

Читайте також:
Світ
Для збереження свого режиму Бібі Сатаньягу розпалює велику регіональну війну на Близькому Сході. Під ударом — Іран, Сирія, Ліван, Палестина.
15 червня, 14:07
Війна
Як і попереджала раніше медіаагенція «Останній Бастіон», московитам вдалося зайти у сусідню із Донеччиною область. Там активно точаться бої.
13 червня, 12:38
Війна
Кремлівський режим не дасть Україні спокою. Рухи бункерного тіла на столі перемовин у формі сизифових мук не створили нічого субстантивного.
10 червня, 06:13
Війна
Недоімперія зла і тюрма народів завжди буде загрозою світові. Україна та держави Балтії розуміють це, решта людства — відмовляються визнати.
01 червня, 18:41
Війна
Тоталітарний комуністичний режим Кім Чен Ина безпосередньо воює проти України. Пхеньян рішуче надає всебічну військову допомогу Москві.
30 травня, 21:43
Опінії
Кремлівський бункерний дід злетів із котушок після переломних подій 2003-2004 років. Остаточно втратив глузд після нападу на Сакартвело.
30 травня, 07:10