В Африці назріває нова велика війна

СВІТ
05 листопада, 12:36
В Африці назріває нова велика війна
Фото: Al Jazeera

Королівство Марокко і Республіка Алжир опинилися на межі збройного конфлікту; у центрі Сахари попри календарну зиму стає спекотно.

Про це з прикордонної зони двох африканських країн повідомило авторитетне арабськомовне видання "Al Jazeera", інформує аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що уряд Алжиру звинуватив західного сусіда в артилерійському обстрілі своєї території, у наслідок чого знищено 3 вантажівки з водіями; подія сталася напередодні на околиці прикордонного міста Уарґла.

Натомість влада Марокко, посилаючися на дані власної військової розвідки, пояснила обстріл "боротьбою з терористами, яких на спірній землі прихистили алжирці".

Станом на цю мить ситуація у прикордонній зоні між африканськими країнами лишається доволі напруженою; Алжир і Рабат стягують до місця події свої армійські підрозділи.

Водночас у Москві та Парижі вже готуються надсилати власних інструкторів зі зброєю до Маґрибу, аби підтримати одну або ж одразу дві з ворожих сторін і при цьому вчергове показати себе "миротворцями".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що влада військових у Судані боїться власного народу, тому і запровадила надзвичайний стан.

вибір редакції
Читайте також:
Учасникам зборів забезпечуються грошове та речове забезпечення
вчора, 11:13
Про це заявив офіційний представник адміністрації президента США
04 грудня, 11:21
Наближення інфраструктури НАТО до російських кордонів
04 грудня, 10:51
Всі заходи контролюються представниками штабу 8 загальновійськової армії Південного військового округу ЗС РФ.
03 грудня, 15:30
Росія братиме на себе більший ризик у колишніх радянських та східноєвропейських державах.
24 листопада, 16:09
Генріх Гіммлер пишався б бойовиками ЦАХАЛ, які безкарно вриваються у будинки арабів на Західному березі річки Йордан.
19 листопада, 12:53