В армії РФ триває "міжусобна боротьба" через підходи до війни в Україні, - британська розвідка

ВІЙНА
16.04.2023, 14:25
Генерал-полковник ПДВ рф Михайло Теплінський
Генерал-полковник ПДВ рф Михайло Теплінський

Останніми днями сили російських ВДВ знову почали відігравати ключову роль у битві за Бахмут

До участі у війні в Україні знову повернувся російський генерал-полковник, командувач повітряно-десантних військ Михайло Теплінський, якого на початку року з цієї посади звільнив начальник Генерального штабу збройних сил московії Валерій Герасимов.

Як передає медіа агенція "Останній Бастіон", про це йдеться в недільному огляді розвідувального співтовариства Міністерства оборони Великої Британії.

Командувач російського корпусу повітряно-десантних військ (ВДВ) Теплінський "із великою ймовірністю повернувся на головну роль в Україні", зазначається в огляді.

"Теплінський, імовірно, є одним з небагатьох російських генералів вищого рангу, якого широко поважають рядові військовослужбовці. Його нещодавня бурхлива кар'єра свідчить про сильну напруженість між угрупованнями в російському Генеральному штабі щодо військового підходу росії в Україні", – вважають у британській розвідці.

Там додають, що роль Теплінського навряд чи обмежиться виключно підрозділами повітряно-десантних військ, "але він, найімовірніше, сприятиме зміцненню традиційної ролі корпусу як елітного війська".

Серед іншого, останніми днями сили російських ВДВ знову почали відігравати ключову роль у битві за Бахмут і, ймовірно, взяли на озброєння систему ТОС-1А "Солнцепек" із термобаричними пусковими установками ТОС-1А в секторі Кремінної.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Перспектива швидкого захоплення міста росіянами незначна — Британська розвідка.
17.10.2023, 10:46
Війна
Лондон вживе низку заходів, які допоможуть світу у боротьбі із "зерновою зброєю"
08.09.2023, 12:56
Війна
Зараз Московія шукає способи захистити свої аеродроми та літаки.
31.08.2023, 11:36
Світ
Китай і його лідер Сі Цзіньпін «абсолютно причетні» до вторгнення московії в Україн.
20.07.2023, 15:11
Війна
російське керівництво майже напевно вважає політично неприйнятним поступитися Бахмутом
08.07.2023, 11:01