В Азовському морі фіксують розвідувальну активність російських спецслужб

ВІЙНА
08 січня, 18:11
В Азовському морі фіксують розвідувальну активність російських спецслужб
Фото: Пресцентр ООС

Виявлено корабель берегової охорони ФСБ Росії, що здійснював збір розвідувальних даних.

У підрозділах Об’єднаних сил, які беруть участь в операції на Приазовському напрямку тривають заходи з протидії розвідувальної та диверсійної діяльності з боку російських спецслужб.

Про це йдеться в повідомленні пресцентру штабу ООС.

«Зокрема, під час планової роботи з висвітлення підводної та надводної обстановки вертольотом Морської авіаційної бригади на дистанції близько 10 морських миль виявлено корабель берегової охорони ФСБ Росії, що здійснював збір розвідувальних даних. Після кількох обльотів над акваторією якірної стоянки, морські авіатори примусили екіпаж російського корабля відійти від українського берега на відповідну відстань», – йдеться в повідомленні.

Даний захід відбувався у тісній взаємодії підрозділів Військово-Морських Сил з артилерійськими та піхотними підрозділами, що тримають оборону на узбережжі.

Підрозділами, що відповідають за оборону Азовського узбережжя та протидіють можливій загрозі з боку ворожого морського десанту проводиться щоденне спостереження за береговою смугою та її патрулювання.

Читайте також:
Даний законопроєкт у Раді підтримав 271 народний обранець.
17 вересня, 14:35
Доброволець Олександр Корнійко на псевдо "Чорний" віддав своє життя за Україну у лютому 2017 року під час обстрілу селища Зайцеве.
14 вересня, 10:47
Екстраполюємо американського генерала-пацифіста на сучасні українські терени.
13 вересня, 18:35
"Гаранту" за будь-що важливо показати, як він прагне миру, але ціна за його бажання дорівнює життю кожного нашого захисника.
07 вересня, 09:49
Парламентарі 12 країн світу у спільному зверненні закликали світ не забувати про російську агресію проти України, яка триває
24 серпня, 17:50