В деяких торговельних мережах країни ціни на продукти виросли в 1,5-2 рази – АМКУ

24 березня, 16:55
В деяких торговельних мережах країни ціни на продукти виросли в 1,5-2 рази – АМКУ
Фото: 5.ua

Ціни на гречку зросли більше ніж на 50%, пшоно – на 24%, на 60% подорожчала картопля, вдвічі піднялися ціни на цибулю та моркву.

Впродовж останніх днів ми спостерігаємо зростання роздрібних цін на деякі продукти. Антимонопольний комітет фіксує ці факти, здійснюючи ціновий моніторинг по всій країні, аналізуючи повідомлення у пресі та звернення громадян до органів АМКУ.

Про це повідомляє Антимонопольний комітет України.

«Станом на сьогодні в деяких регіонах ми бачимо, що з початку березня ціни на гречану крупу зросли більше ніж на 50%, пшоно – на 24%, цукор на 16%. Значне підвищення цін зафіксовано в деяких мережах і на овочі: майже на 60% подорожчала картопля, вдвічі піднялися ціни на цибулю та моркву», – йдеться в повідомленні.

Задля виявлення порушень законодавства про захист економічної конкуренції Комітет вимагає від харчових рітейлерів оперативно надавати повну інформацію про закупівельні та роздрібні ціни на крупи, хліб, цукор, борошно, найпопулярніші види м’яса, овочі тощо.

В АМКУ нагадують, що всі їх органи – центральний апарат і територіальні відділення – продовжують виконувати всі свої функції. Контактні дані для звернень громадян та бізнесу залишаються без змін.

Читайте також:
Андрій Старух проведе два тижні в самоізоляції.
вчора, 20:56
Проросійські терористи активізувалися якраз тоді, коли в Україні ВР проголосувала за ринок землі.
вчора, 20:02
Померла 59-річна жінка, яка лежала в Конотопській ЦРЛ з раніше померлою від коронавірусу бабусею.
вчора, 18:16
У Полтаві розпочались ремонтні роботи на площі, де стояв пам’ятник Леніну. Зараз у сквері знімають старий граніт і будуть вирівнювати ґрунт.
вчора, 17:15
У журналіста видання Obozrevatel чотири переломи обличчя зі зміщенням і черепно-мозкова травма.
вчора, 16:49
Також прийнято рішення про дострокове припинення повноважень двох іноземних дипломатів.
вчора, 15:23