В Естонії запускають міські електробуси, в Україні ж замислюються над гондолами

СВІТ
14.02.2022, 11:51
В Естонії запускають міські електробуси, в Україні ж замислюються над гондолами
Фото: Delfi

Майбутнє вже у Таллінні, а Полтава, завдяки команді Олександра Мамая, повертається у кам'яний вік, втрачаючи туристичну привабливість.

Яскравим свідченням наведених змін є запуск міського електробуса як одного з видів громадського транспорту у столиці Естонської республіки.

Таку інформацію оприлюднила медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на пресслужбу інфраструктурної компанії "Tallinna Linnatransport".

Зазначається, що лише впродовж поточного тижня (до 20 лютого включно – прим. ред.) охочі мешканці естонської столиці зможуть протестувати новий транспортний засіб унікального вигляду, який з березня працюватиме на постійній основі.

«Наш низькопідлоговий електробус під назвою "Irizar ieTram" зовні схожий на трамвай і це не просто так, адже створений у ремонтному цеху трамвайного депо Таллінна. Він на 100% електричний і оснащений 5 батареями, може перевозити до 105 пасажирів за один рейс. Також він здатний проїхати на одному заряді в середньому до 180-200 км», – прокоментували інноваційну розробку у пресслужбі компанії "Tallinna Linnatransport".

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", невдовзі на вулицях Полтави замість маршруток працюватимуть гондольєри.

Читайте також:
Життя
Інноваційна розробка відштовхує від себе будь-які рідини. Станом на сьогодні винахід поки тестують у лабораторних умовах.
25 жовтня, 21:45
Світ
В одному з найбільших оновлень ChatGPT, OpenAI запустила два нових способи взаємодії зі своїм застосунком
26 вересня, 09:34
Світ
Майбутнє, яке раніше вважалося науковою фантастикою, нарешті стало дійсністю і країна висхідного Сонця доводить це на практиці.
08 вересня, 18:16
Життя
Це має потенціал не тільки покращити виявлення генетичних захворювань, але й змінити наше розуміння генетичного різноманіття нашого виду
08 серпня, 14:22
Політика
Унікальне протимінне взуття під назвою "Павук" розпочали випускати у цехах Українського ресорного центру на Харківщині.
30 липня, 20:07
Світ
Небесний простір від Каспійського моря до моря Егейського тепер під надійним і міцним турецьким куполом із назвою "HAKİM".
20 червня, 20:27