В Естонії запускають міські електробуси, в Україні ж замислюються над гондолами

СВІТ
14 лютого, 11:51
В Естонії запускають міські електробуси, в Україні ж замислюються над гондолами
Фото: Delfi

Майбутнє вже у Таллінні, а Полтава, завдяки команді Олександра Мамая, повертається у кам'яний вік, втрачаючи туристичну привабливість.

Яскравим свідченням наведених змін є запуск міського електробуса як одного з видів громадського транспорту у столиці Естонської республіки.

Таку інформацію оприлюднила медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на пресслужбу інфраструктурної компанії "Tallinna Linnatransport".

Зазначається, що лише впродовж поточного тижня (до 20 лютого включно – прим. ред.) охочі мешканці естонської столиці зможуть протестувати новий транспортний засіб унікального вигляду, який з березня працюватиме на постійній основі.

«Наш низькопідлоговий електробус під назвою "Irizar ieTram" зовні схожий на трамвай і це не просто так, адже створений у ремонтному цеху трамвайного депо Таллінна. Він на 100% електричний і оснащений 5 батареями, може перевозити до 105 пасажирів за один рейс. Також він здатний проїхати на одному заряді в середньому до 180-200 км», – прокоментували інноваційну розробку у пресслужбі компанії "Tallinna Linnatransport".

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", невдовзі на вулицях Полтави замість маршруток працюватимуть гондольєри.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Цілорічне стабільне електропостачання з відновлюваних джерел енергії під час зміни сезонів і мінливих погодних умов можливе.
08 листопада, 09:03
Життя
Здолати відстань завдовжки 55 мільйонів кілометрів у космічному просторі менше ніж за тиждень можна буде завдяки унікальному кораблю.
01 липня, 20:32
Світ
Система забезпечує точне усунення загроз на землі, у повітрі та на морі
17 січня, 18:39
Життя
В Університеті Гельсінкі розробили інноваційний назальний спрей, який захищає від COVID-19 у ситуації з високим ризиком зараження.
15 січня, 12:15
Опінії
Наших талановитих людей активно переманюють інші країни.
24.12.2021, 20:55
Життя
Інноваційний рентген-пристрій, який показуватиме людські клітини у реальному часі, презентували в Університеті Мельбурна.
10.11.2021, 12:56