В Естонії запускають міські електробуси, в Україні ж замислюються над гондолами

СВІТ
14.02.2022, 11:51
В Естонії запускають міські електробуси, в Україні ж замислюються над гондолами
Фото: Delfi

Майбутнє вже у Таллінні, а Полтава, завдяки команді Олександра Мамая, повертається у кам'яний вік, втрачаючи туристичну привабливість.

Яскравим свідченням наведених змін є запуск міського електробуса як одного з видів громадського транспорту у столиці Естонської республіки.

Таку інформацію оприлюднила медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на пресслужбу інфраструктурної компанії "Tallinna Linnatransport".

Зазначається, що лише впродовж поточного тижня (до 20 лютого включно – прим. ред.) охочі мешканці естонської столиці зможуть протестувати новий транспортний засіб унікального вигляду, який з березня працюватиме на постійній основі.

«Наш низькопідлоговий електробус під назвою "Irizar ieTram" зовні схожий на трамвай і це не просто так, адже створений у ремонтному цеху трамвайного депо Таллінна. Він на 100% електричний і оснащений 5 батареями, може перевозити до 105 пасажирів за один рейс. Також він здатний проїхати на одному заряді в середньому до 180-200 км», – прокоментували інноваційну розробку у пресслужбі компанії "Tallinna Linnatransport".

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", невдовзі на вулицях Полтави замість маршруток працюватимуть гондольєри.

Читайте також:
Світ
Біоінженери зі стартапу "Cortical Labs" у місті Мельбурн взялися за впровадження радикальної ініціативи загальною вартістю $10 мільйонів.
21 квітня, 20:33
Історія
У лютому 1974 року Ілону Маску не було і трьох років, а у Запорізькому машинобудівному інституті вже презентують інноваційну розробку.
17 лютого, 20:13
Війна
Широкомасштабне російське вторгнення змусило розвиватися шаленими темпами не тільки українське вояцтво, а й промисловість з інноваціями.
09 січня, 22:03
Світ
Це допоможе покінчити із залежністю від викопного палива
13.12.2022, 13:55
Світ
Цілорічне стабільне електропостачання з відновлюваних джерел енергії під час зміни сезонів і мінливих погодних умов можливе.
08.11.2022, 09:03
Життя
Здолати відстань завдовжки 55 мільйонів кілометрів у космічному просторі менше ніж за тиждень можна буде завдяки унікальному кораблю.
01.07.2022, 20:32