У Гадяцькій громаді тестують нові приміські маршрути

ПОЛТАВА
08 лютого, 11:08
У Гадяцькій громаді тестують нові приміські маршрути
Фото: Poltavske TV

Жителі 5 сіл Біленченківського і Сарського старостинських округів Полтавщини нарешті мають змогу без пересадок дістатися Гадяча.

Відповідний звіт оприлюднила пресслужба на сайті органу місцевого самоврядування, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що для потреб селян чиновники Гадяцької міської ради організували тимчасові автобусні маршрути, з метою відстежити реальний рівень пасажиропотоку.

«Ми вивчаємо доцільність функціонування приміських автобусних маршрутів загального користування, що не виходять за межі Гадяцької міської територіальної громади, а саме: "Гадяч Островерхівка" (через село Біленченківка) і "Гадяч – Харківці" (через село Сари). Перевезення здійснюватиме МКП "Комунсервіс". Оголошена вартість проїзду така: для жителів Біленченківки – 7,00 грн, Островерхівки – 10,00 грн, Червоного Кута – 5,00 грн, Сар – 10,00 грн і Харківців – 15,00 грн», – прокоментували ситуацію у пресслужбі міськради.

Гадяцькі чиновники додають, що наразі також приймають пропозиції від мешканців громади щодо удосконалення режиму роботи всієї системи приміських автобусних маршрутів.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", у Полтавській області продовжують закривати автостанції, нібито у зв'язку з їхньою нерентабельністю.

Читайте також:
Економіка
Через запроваджені Кремлем обмеження польотів з 24 лютого весь потік пасажирських перевезень припав на слабку інфраструктуру "РЖД".
16 липня, 17:01
Економіка
З часу  остаточної деблокади вперше до Чернігова з Києва вирушив повноцінний пасажирський потяг.
21 квітня, 18:51
Економіка
Запроваджені вітчизняною митницею нові індикативні ціни на іноземні автомобілі спричинили справжній колапс на Одещині.
04 лютого, 08:37
Світ
Гельсінська корабельня ухвалила рішення спорудити криголам для потреб "Норильського нікелю" підсанкційного олігарха Владіміра Потаніна.
20 січня, 08:37
Полтава
Центр і Медичне містечко Кременчука нарешті з'єднали з віддаленим густонаселеним мікрорайоном Молодіжний.
06.12.2021, 11:46
Світ
Натомість в Україні вітчизняний автопром, зокрема Запорізький автозавод, випускає з конвеєра копії російських корит на колесах.
13.11.2021, 14:54