В інтересах кого працює ОДТРК "Лтава"?

ПОЛТАВА
21.10.2015, 08:31
В інтересах кого працює ОДТРК "Лтава"?

Телевізійний канал - потужний засіб упливу, який як ЗМІ має подавати об'єктивну інформацію та давати можливість усім сторонам висловити свою думку. 

На жаль, полтавські телеканали не завжди справляються з покладеними на них завданнями, бо працюють винятково в інтересах своїх власників. Телеканали ІРТ, Місто та Місто+, які повністю або частина акцій в яких належать кандидату на посаду міського голови Андрію Матковському, зрозуміло, діятимуть винятково в інтересах "хазяїна". 

Але це стосується приватних телерадіокомпаній. Із державними все має бути навпаки - хто, як не бюджетна, державна компанія має прагнути подати інформацію максимально правдиво й неупереджено, адже вона діє в інтересах міста, області та країни.

Оскільки основним претендентам на посаду міського очільника ефіру на ІРТ, Місто й Місто + зараз отримати нереально, Геннадій Сікалов і "Останній Бастіон" звернулися саме до ОДТРК "Лтави".

Гендиректор ОДТРК "Лтава" Євген Лопушинський, який позиціонує себе як прихильник ідей Майдану, ухилився від ефіру з "Бастіоном" та його лідером, мотивуючи це поганим самопочуттям. Лопушинський зазначив, що наразі він хворий і перебуває в лікарні під крапельницею.

Та де там! Учора на кава-брейку з міністром юстиції П. Петренком, який завітав до Полтави, серед ЗМІ були пристуні тільки Євген Лопушинський з оператором "Лтави", якого хворим аж ніяк назвати не можна було. Вихворівся? Чи кава з тістечкми від міністра швидко поставила на ноги?

Виходить. ефір обласна державна телерадіокомпанія "Лтава" таки надає. Але дуже вибірково. Геннадію Сікалову й "Останньому Бастіону" - ні, актиістам майдану - ні, а голові ОДА Головку, міністру юстиції - так. Де ж відстоювання ідей Революції Гідності, про що так гучно говорить генеральний директор "Лтави"? Чи ОДТРК на чолі з паном Євгеном перетворилася ще на один філіал ІРТ чи Міста Матковського? 


Читайте також:
Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов провів прес-конференцію з приводу перших 100 днів на посаді.
вчора, 20:50
Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України виявив хворих на сальмонельоз.
вчора, 09:10
Поліція з’ясовує місце перебування п’ятого підозрюваного, адже за адресою місця проживання його не було.
25 лютого, 17:47
25 лютого у Полтаві відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з бджільництва.
25 лютого, 17:35
Нагода була подвійною.
25 лютого, 13:10
Правоохоронці Полтави та Кременчука викрили мережу нелегальних гральних закладів, що маскувалися під клуб спортивного покеру.
25 лютого, 10:05