В Італії за останню добу – рекордні 475 смертей від коронавірусу

СВІТ
18.03.2020, 22:11
В Італії за останню добу – рекордні 475 смертей від коронавірусу
Фото: ukranews.com/ua

Як відомо, найбільше COVID-19 загрожує літнім людям із вже наявними проблемами зі здоров'ям.

Кількість загиблих від коронавірусу в Італії за останні 24 години збільшилося на рекордні 475 осіб. Такі дані оприлюднені Агентством цивільного захисту Італії.

Отже, кількість смертей за минулу добу зросла на 19%, що є найбільшим «стрибком» з моменту початку епідемії. У вівторок кількість загиблих за останню добу склала 345.

Італійські ЗМІ повідомляють, що в деяких містах Ломбардії переповнені морги і там ситуація може вийти з під контролю.

Тепер загальна кількість смертей у країні від коронавірусу сягнула майже трьох тисяч – загиблих вже 2978. Ломбардія, найбільш постраждалий регіон, зафіксувала 319 смертей за один день.

Станом на середу в Італії є 28 710 пацієнтів з коронавірусом – на 2 648 випадки більше, ніж було у вівторок, 2257 людей перебувають в реанімації.

Загальна кількість інфікованих – включаючи жертв та тих, хто вилікувався – сягнула 35 713.

Водночас за останню добу вилікувались 1084 людини.

«Це дійсно важлива кількість, це на 37% більше, ніж вчора», – цитує главу агенції Анджело Борреллі агентство Ansa. Відзначається, що в цілому від коронавірусу в Італії вилікувались 4025 особи.

Як відомо, Італія вже майже два тижні перебуває на суворому карантині, оскільки влада намагається зупинити поширення вірусу. Чиновники не виключають, що жорсткі карантинні заходи можуть бути продовжені і після 3 квітня.

Нагадаємо, що Усе розпочалося 20 лютого. Першого пацієнта, зараженого коронавірусом, виявили на півночі Італії в місті Кодоньо.

38-річий чоловік не був у Китаї, і до моменту підтвердження інфекції встиг заразити свою дружину, кількох лікарів, медсестер та пацієнтів лікарні, де пробув три дні з симптомами грипу.

Деякі фахівці вважають, що вірус прослизнув до Італії задовго до виявлення першого офіційного випадку.

«Ймовірно, вірус циркулював вже досить давно», – розповіла для Time Флавія Ріккардо, наукова співробітниця відділу інфекційних захворювань Італійського національного інституту здоров'я. «Це сталося саме тоді, коли у нас був пік грипу і люди мали симптоми грипу», – додала вона.

Так, до реєстрації першого випадку в лікарні міста Кодоньо була надзвичайно велика кількість випадків пневмонії, повідомив газеті La Repubblica начальник відділення невідкладної допомоги Стефано Палья. Він припустив, що серед цих людей могли бути інфіковані коронавірусом, але їх лікували як від звичайного сезонного грипу. У такому разі медустанови могли стати місцями зараження, сприяючи поширенню вірусу.

За словами доктора Джованні Резза, голови відділу інфекційних захворювань в Національних інститутах охорони здоров'я, високий рівень смертності в Італії пояснюється тим, що в країні проживає найстаріше населення в світі після Японії.

Близько 23% населення Італії старше за 65 років. Середній вік становить 47,3 роки.
Як відомо, найбільше COVID-19 загрожує літнім людям із вже наявними проблемами зі здоров'ям.

Читайте також:
Влада Італії вивчає обставини придбання лігурійського острова Галлінара сином ексвласника компанії "Мотор Січ" Олександром Богуслаєвим.
05.08.2020, 17:45
Лавки кольору крові («La Panchina Rossa»), присвячують в Італії жінкам, жертвам насильства.
26.06.2020, 16:47
Мер Венеції звернувся до мешканців, щоб вони залишалися вдома, позакривали вікна за допомогою вологих ганчірок.
16.05.2020, 11:20
У місті Мессіна на острові Сицилія відбувся масовий похорон одного з очільників місцевого мафіозного клану.
15.04.2020, 14:30
Мафіозні структури Італії можуть використати пандемію COVID-19 і нову економічну кризу для посилення власних позицій.
31.03.2020, 11:15
«Допомогу» привезли високопостовлені російські військові, які тепер вільно можуть пересуватися поруч з базами НАТО.
26.03.2020, 19:50