В одній із заповідних зон Полтавщини орудують зловмисники

ПОЛТАВА
18 квітня, 19:14
В одній із заповідних зон Полтавщини орудують зловмисники
Фото: BazarMedia

Невідомі особи без дозвільної документації здійснили геодезичні й вибухові роботи у ландшафтному парку «Гадяцький». Завдано збитків державі.

Відповідні кадри із місця надзвичайної події оприлюднила громадський інспектор з охорони довкілля пані Анна Шандра. За фактом вчинення вищевказаних дій була написана заява до Національної поліції.

Встановлено, що у межах природно-заповідного фонду регіонального парку «Гадяцький» порушники займалися штучними сейсмологічними, геодезичними, вібраційними та вибуховими змінами ландшафту. З якою метою все це відбулося, з'ясовують правоохоронці.

«Спільно із представниками органів місцевого самоврядування і національної поліції було проведено обстеження ділянки та фотофіксація завданої шкоди. Порушників знайти поки не вдалося», — прокоментувала ситуацію Анна Шандра.

Медіаагенція «Останній Бастіон» також нагадує читачам, як влада Диканьки покриває мародерів і крадіїв водних ресурсів. Чиновники та депутати вирішили не чекати на завершення війни проти РФ, а роздерибанити надра тут і зараз.

В одній із заповідних зон Полтавщини орудують зловмисники_1
В одній із заповідних зон Полтавщини орудують зловмисники_3
В одній із заповідних зон Полтавщини орудують зловмисники_5
Читайте також:
Полтава
Наслідуючи приклад представників «Останнього Бастіону», селяни допомагають відновити біорізноманіття Полтавського краю. Добрі справи діють.
03 червня, 06:09
Полтава
Оперативники зняли 2 кілометри виявлених у воді браконьєрських сіток. На жаль, порушників нерестової заборони не затримано на місці події.
27 травня, 14:56
Життя
Це сімейство комах із підвиду напівжорсткокрилих. Через великі розміри люди їх доволі часто плутають із шершнями та ґедзями.
09 травня, 21:47
Полтава
Від початку року в області сталися 4 надзвичайні ситуації, коли вигоріла частина екосистеми. Займання виявляють у суху вітряну погоду.
01 травня, 13:45
Життя
Родина кілегрудих птахів, які уподобали життя у холодних широтах Південної півкулі Землі, мають дивні звички. Одна із них — стрибки в океан.
18 квітня, 14:45
Полтава
Фахівці обстежили ділянку проєктування поблизу бази відпочинку «Зóрі». Об'єкт розташований в Омельницькій громаді Кременчуцького району.
16 квітня, 14:45