В одній із заповідних зон Полтавщини орудують зловмисники

ПОЛТАВА
18 квітня, 19:14
В одній із заповідних зон Полтавщини орудують зловмисники
Фото: BazarMedia

Невідомі особи без дозвільної документації здійснили геодезичні й вибухові роботи у ландшафтному парку «Гадяцький». Завдано збитків державі.

Відповідні кадри із місця надзвичайної події оприлюднила громадський інспектор з охорони довкілля пані Анна Шандра. За фактом вчинення вищевказаних дій була написана заява до Національної поліції.

Встановлено, що у межах природно-заповідного фонду регіонального парку «Гадяцький» порушники займалися штучними сейсмологічними, геодезичними, вібраційними та вибуховими змінами ландшафту. З якою метою все це відбулося, з'ясовують правоохоронці.

«Спільно із представниками органів місцевого самоврядування і національної поліції було проведено обстеження ділянки та фотофіксація завданої шкоди. Порушників знайти поки не вдалося», — прокоментувала ситуацію Анна Шандра.

Медіаагенція «Останній Бастіон» також нагадує читачам, як влада Диканьки покриває мародерів і крадіїв водних ресурсів. Чиновники та депутати вирішили не чекати на завершення війни проти РФ, а роздерибанити надра тут і зараз.

В одній із заповідних зон Полтавщини орудують зловмисники_1
В одній із заповідних зон Полтавщини орудують зловмисники_3
В одній із заповідних зон Полтавщини орудують зловмисники_5
вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Сон чорніючий, горицвіт весняний, шафран сітчастий, ковила волосиста і пірчаста. Ця флора не перебуває під охороною держави на Полтавщині.
06 грудня, 08:28
Політика
WWF-Україна закликає ДП «Ліси України» припинити блокування процесу заповідання пралісів
26 листопада, 11:42
Полтава
Дуже рідкісні квітки-брандушки та тюльпан дубравний знаходиться на південному сході Полтавського краю. Ця флора потребує захисту держави.
15 листопада, 14:54
Полтава
Земельні ділянки незайманого степову потребують захисту держави від втручання сільгоспвиробників і забудовників. Полтавщина показує приклад.
31 жовтня, 08:24
Полтава
В околицях села Малий Бакай знайдено ділянки із червонокнижною ковилою. Природоохоронці планують створити захищену законом зону.
13 жовтня, 19:58
Життя
Раніше невідомі організми розвивалися всередині кам'яної породи. Це найдавніші мікробіоми, виявлені у відкладеннях на Півдні Африки.
11 жовтня, 21:43