Влада Диканьки покриває мародерів і крадіїв водних ресурсів

ПОЛТАВА
17 квітня, 12:23
Влада Диканьки покриває мародерів і крадіїв водних ресурсів

Чиновники та депутати вирішили не чекати на завершення війни проти РФ, а роздерибанити надра тут і зараз. Громаду ж ніхто, звісно, не питав.

Про це кореспонденту медіаагенції Останній Бастіон повідомив небайдужий селянин, пенсіонер і громадський діяч Віктор Безнос. За його словами, у районному ландшафтному парку «Диканський» здійснюється незаконний забір води.

Власне, головними дійовими особами правопорушення є вже знайомі нашим читачам Олег Семко і  В'ячеслав Лоза, яким допомагають інші підприємливі ділки. Їхня брудна колаборація із метою особистої наживи призвела до завдання шкоди природі (флорі та фауні) Диканської громади.

У зв'язку із вищенаведеною кричущою ситуацією Віктор Безнос за підтримки односельців написав заяву до поліції (див. документ під текстом — прим. ред.). Правоохоронцям радять звернути увагу на беззаконня, яке у Диканьці ширять і множать корупціонери, при цьому оббираючи мешканців і нищачи довкілля.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла читачам про те, як на тижні обранці почали гризтися через наближеність до міського бюджету. Жителям Диканьки не позаздриш, можновладці на них знову наплювали.

Влада Диканьки покриває мародерів і крадіїв водних ресурсів_1
Влада Диканьки покриває мародерів і крадіїв водних ресурсів_3
Читайте також:
Кримінал
Нащадки катів ЧК-ОГПУ-НКВД-МГБ-КГБ досі мають владу в Україні. Але місця їхнього зосередження обмежені колючим дротом і високим парканом.
31 травня, 07:18
Політика
Ухвалений й неодноразово редагований внутрішніми ворогами Основний Закон покликаний зробити з титульної нації меншість. Це ганьба!
18 квітня, 07:09
Полтава
Обранці почали гризтися через наближеність до бюджету. Жителям Диканьки не позаздриш, можновладці на них знову наплювали.
11 квітня, 07:11
Полтава
Маленька острівна країна у Карибському морі ніколи не була безпечною для життя (особливо білошкірих). А після нещодавніх подій — і поготів.
13 березня, 21:33
Світ
Релігійні фанатики та підприємливі бариги-сіоністи взялися розпродувати зачищену від корінного народу багатостраждальну смугу Ґази.
06 березня, 19:13
Світ
Правда завжди стає публічною, а брехня згодом тьмяніє. Про це мали б знати ті, хто стоять у керма сіоністської та рашистської пропаганди.
08.12.2023, 19:57