В Офісі Зеленського повідомили про повернення України у часи СССР

ЕКОНОМІКА
10.01.2022, 10:07
В Офісі Зеленського повідомили про повернення України у часи СССР
Фото: Гречка

На 3-му році при владі у команді "найвеличнішого лідора сучасності" все ж визнали власну неспроможність керувати державою.

Про це свідчить заява радника Володимира Зеленського з економічних питань Олега Устенка для української редакції британського мовника "BBC".

За його словами, вже цьогоріч в Україні запровадять карткову систему на продукти, як за часів СССР, у зв'язку зі здорожченням блакитного палива і зростанням цін на низку товарів.

«Ми розглядаємо різні антикризові заходи. Скажімо, в українських умовах зниження чи скасування ПДВ, навіть тимчасове, потягне додаткові витрати на адміністрування податків та зашкодить конкуренції. У наших умовах це додатковий ризик для економіки, а от більш прийнятним варіантом могла б бути цільова фінансова підтримка – за аналогією із програмою "єПідтримка". Я не виключаю запровадження чогось на кшталт "продуктових карток", які діють у США для незаможних громадян. Ми орієнтуємося на цей досвід», – прокоментував ситуацію Олег Устенко.

Крім того, в Офісі Президента наголошують, передусім вказану підтримку мають отримати найбільш вразливі та незахищені верстви населення; які саме, не уточнюється.

Водночас варто зауважити, що власне дії "слуг неукраїнського народу" і призвели до вказаної кризи, оскільки Зеленський та його команда, замість проведення реформ, узялися провадити популістські видовища з приставкою "Велике".

Тепер же українцям, яких влада змусила зводити кінці з кінцями, пропонують повернутися у совєцьку добу, згадати про карткову систему на продукти й виживати, як це роблять сусідні держави: Білорусь, РФ, Казахстан.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що за прогнозами вітчизняного міністра фінансів, рівень ВВП України у 2022 році буде стабільно низьким.

Читайте також:
Економіка
Вітчизняні прислужники олігархів на посадах міністрів плювати хотіли на стан справ в економіці. Їм аби набити власні кишені грошвою.
15 травня, 19:25
Економіка
Криза цін на енергоносії спричинила збільшення кількості бідности на Туманному Альбіоні. Причому напасть не обирає стать, вік і походження.
24 березня, 07:51
Економіка
Відсутність сталого електропостачання дестабілізує роботу птахопідприємств і призводить до збільшення собівартості виробництва.
06.12.2022, 19:01
Економіка
Віднині цінники для споживачів будуть такими: бензин, дизель, біопаливо – 3,65 гривні за 1 літр, натомість автогаз – 1,89 гривні за 1 літр.
23.09.2022, 07:00
Економіка
Чим довше "слуги неукраїнського народу" перебувають при владі, тим гострішою стає соціально-економічна криза.
25.01.2022, 07:48
Економіка
Невдовзі вітчизняні ціни на товари молочарства знову підуть угору, причиною тому є зростання вартості блакитного палива.
13.01.2022, 07:38