Мінекономіки: рівень ВВП України у 2022 році буде стабільно низьким

ЕКОНОМІКА
07 січня, 12:00
Мінекономіки: рівень ВВП України у 2022 році буде стабільно низьким
Фото: 24 Канал

3,6% – рівно на стільки має зрости у поточному році валовий внутрішній продукт, спрогнозований урядом Дениса Шмигаля.

Таку думку в інтерв'ю виданню "Інтерфакс-Україна" висловила перший віцепрем'єр і міністр економіки Юлія Свириденко, передає агенція "Останній Бастіон".

За словами чиновниці, здебільшого орієнтація на показники 3-4% пов'язана з новими викликами через продовження коронавірусних обмежень.

«Міністерство очікувало, що обмеження для економіки буде знято раніше, але виявлення нових випадків та чергові хвилі COVID-19 свідчать про те, що підприємствам може знадобитися більше часу, щоб адаптуватися до нових умов. Крім того, наш прогноз інфляції залишається незмінним. Нагадаю, що Національний банк України вже вжив низку заходів, щоби повернути інфляцію у допустимі межі. Ціль – ​5%, плюс-мінус 1%. Відповідно, за його розрахунками, вже в другій половині 2022 року ми зможемо досягти такого показника», – зазначила  віцепрем'єр Юлія Свириденко.

Попри вищезазначене, міністр економіки не вказала, як уряд Шмигаля планує розпорядитися найвищий доларовим ВВП за всю історію з часу відновленої незалежності (за підсумками 2021 року в України буде майже $200 мільярдів – прим.ред.).

Можливо, Кабінету міністрів варто було б спрямувати такі необхідні кошти на допомогу хворим на COVID-19 українцям, а також збільшити фінансування армії у зв'язку з загрозою повномасштабного наступу ЗС РФ.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що українські підприємці днями виявили масові збої у роботі РРО, запровадженого Зе-командою.

Мінекономіки: рівень ВВП України у 2022 році буде стабільно низьким_1
Читайте також:
Політика
Органи місцевого самоврядування більше не зобов'язані публікувати свої акти та відповідати на запити: прийнятий закон
26 березня, 17:32
Політика
Команда Володимира Зеленського прагне "миру за всяку ціну", а тому не цурається проводити підкилимні перемовини з країною-агресором.
28 січня, 06:51
Політика
"Президент Голобородько" оточив себе некомпетентними дилетантами, котрі у разі широкомасштабної війни віддадуть Україну Кремлю.
27.12.2021, 13:57
Економіка
На жаль, у Постанові Кабміну Зеленського нічого не сказано про тарифи на повітря, яким дихають українці.
25.12.2021, 09:18
Полтава
Замість розв'язання проблем міста, Олександр Мамай продовжує займатися політичними інтригами
24.12.2021, 17:09