В окупованому Приазов'ї росіяни змінюють етнічний склад населення

КРИМІНАЛ
14 березня, 14:57
В окупованому Приазов'ї росіяни змінюють етнічний склад населення

Найгірша ситуація склалася у чотирьох найбільших містах: Маріуполі, Бердянську, Мелітополі, Токмаку. Українців виганяються з власних осель.

Про це заявив начальник Запорізької обласної військово-цивільної адміністрації Іван Федоров, передає медіаагенція «Останній Бастіон». З його слів, завезені загарбниками чужинці вже не просто займаються відбудовою, а й отримують певні керівні посади.

Мета московитів відома, вона лишилася незмінною ще від сталінської доби: максимально зачистити від корінного українського народу тимчасово окуповані області, які заселять узбеків, таджиків, чеченців, бурятів, китайців.

«Прямо цієї миті ворог міняє етнічний склад мешканців ТОТ — завозять гастарбайтерів з усієї росії та анонсують призначення вбивць учасників «еСВеО» на керівні посади. Загарбники продовжують витискати корінних мешканців захопленої частини Запорізької області та завозити лояльне населення з еРеФії. Чергова програма, спрямована на заміну етнічного складу — «врємя гєроєв».

Вона передбачає влаштування на управлінські посади учасників так званої «спецоперації», тобто загарбницької війни РФ. Ще один проєкт — «запорожская целіна», яка передбачає переселення на ТОТ російських спеціалістів та військових з родинами. Все це уже призвело до збільшення кількості проживаючих на ТОТ саме коштом росіян. Таким чином росія формує лояльне до окупаційної влади населення та попереджає можливі протести у майбутньому», — повідомив Іван Федоров.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, як нещодавно вперше із вуст російських окупантів публічно зазвучало слово «депортація». Українців виселятимуть примусово у Білорусь і Заполяр'я.

Читайте також:
Світ
Різанина в Самашки
06 квітня, 10:42
Війна
Справжня мета Тель-Авіва – великомасштабна регіональна війна.
27 лютого, 16:13
Війна
Позов пройшов стадію юрисдикції та переходить на стадію розгляду по суті.
02 лютого, 18:20
Війна
Суд вимагає від Ізраїлю вжити заходів, «щоб уникнути будь-яких дій, які були б рівнозначні геноциду»
26 січня, 17:05
Війна
Слухання по справі у суді почнуться наступного тижня.
06 січня, 08:36
Політика
Туреччина вітатиме академіків і вчених, які зазнають переслідувань за свої погляди на війну в Газі
27.12.2023, 17:55