В ОПУ та ВРУ нема волі знищити проросійських гнид

ПОЛІТИКА
09.07.2022, 17:09
В ОПУ та ВРУ нема волі знищити проросійських гнид

Соратники Віктора Медведчука досі при владі в Україні, бо команді Володимира Зеленського вигідно тримати їх на короткому повідці.

Таку думку на своїй Facebook-сторінці висловив наш колега і головний редактор видання "Історична Правда" Вахтанг Кіпіані, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як стверджує вітчизняний журналіст, для "слуг народу" усування від влади (центральної та місцевої) відвертих колаборантів природно виявилося не на часі.

«Медведчукісти у парламенті. Вони ж і шаріївці у місцевих радах. У них все добре. Ніхто не позбавлений мандатів чи комфорту. Хоча партії їхні "заборонені". Це приклад того як Україна програє (наголос на "є") у нас на очах. Просто тому, що на Банковій та у парламенті нема волі знищити цих гнид. Усі слова про повагу до загиблих героїв розбиваються на друзки, бо фальшиві. Немає люті – нема дій», – заявив Вахтанг Кіпіані.

Водночас не варто забувати, що всенародно обрані "Голобородьки" мають талант показового перевтілення з українофобів на тимчасових ура-патріотів заради власної вигоди – доведено Михайлом Добкіним (див знімок нижче – прим. ред.).

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", панівна з серпня 1991 року державна система в Україні працює не на народ, а на зрадників і пристосуванців.

В ОПУ та ВРУ нема волі знищити проросійських гнид_1
Автор : Вахтанг Кіпіані
Читайте також:
Політика
Але, Вова, може почнеш спочатку з себе і Оману?
28 січня, 09:50
Політика
На авіаперевезення Зеленського витратять 94 млн гривень
12 січня, 17:15
Політика
Володимир Оманський показав момент прильоту ракети по Дніпру
17.11.2022, 13:07
Опінії
Якщо на українській освіті паразитує вихованець Дмитра Табачника Сергій Шкарлет, то у галузі культури – прислужник Ігоря Коломойського.
17.11.2022, 08:33
Виміри
У них є "Мрія" і повністю відсутній інстинкт самозбереження
08.11.2022, 10:50
Економіка
"Слуги неукраїнського народу" попри війну продовжують визискувати з українців, займаючися відвертою профанацією та грабунком.
03.11.2022, 09:12