В ОРДЛО посилили примусову мобілізацію населення до лав терористів

ВІЙНА
19 жовтня, 14:45
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: uatv.ua

Жителів окупованих територій намагаються уникати так званого призову.

Командування ЗС РФ посилює пропаганду військової служби в російських окупаційних військах на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях.

Про це інформує Головне управління розвідки України.

Так, з початку жовтня противник значно активізував кампанію з вербування населення для поповнення особовим складом з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК.

“Збільшились обсяги реклами у ЗМІ, зросла кількість банерів і оголошень у громадських місцях. При цьому, почастішали випадки безпідставного затримання чоловіків призовного віку з примушенням до проходження так званих курсів первинної підготовки або зборів з так званими резервістами”, — інформують в ГУР.

Разом з тим, як зазначають українські розвідники, спостерігається зростання небажання місцевого населення поповнювати лави окупантів, громадяни намагаються уникати призову та залучення до проходження зборів у складі підрозділів російських окупаційних військ.

вибір редакції
Читайте також:
Попри 8-річну кремлівську пропаганду на Росії великі державні та приватні корпорації намагаються оминати Кримський півострів.
17 листопада, 07:51
Лікарні окупованої російсько-терористичними військами частини Донецької області не встигають щеплювати населення від сказу.
15 листопада, 12:57
Влітку 1945 року на Курильські острови та Південний Сахалін вдерлися совєцькі війська, розпочавши тривалу окупацію.
11 листопада, 13:04
На цей момент захисник перебуває в катівнях так званого ІТТ Сімферополя.
26 жовтня, 15:45
Правозахисник оприлюднила відео, яке затримані опублікували вже з автобуса
25 жовтня, 17:26