В українців відсутня «втома від війни», яку насаджують політики

ВІЙНА
11.09.2023, 21:50
В українців відсутня «втома від війни», яку насаджують політики
Фото: Google

Зе-влада і західні партнери не розуміють єство нашої нації, тому намагаються підлаштувати свої фантазії та діагнози під поточну дійсність.

Одним із неправдивих є твердження про нібито "стомлене від війни суспільство", повідомляє медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на журналіста і фронтовика Павла Казаріна.

За його словами, попри півтора року великомасштабного бойовища, ракетні удари та неминуче збіднення через зруйновану економіку, українці зберігають небачений для себе рівень єдності.

Наш колега переконаний, найкращим барометром настроїв суспільства слід вважати результати нещодавнього соціологічного дослідження, яке доводить одне: українці не втомилися і готові йти разом до перемоги.

«Ресторани, побачення та вечірки – недостатні підстави для узагальнення тилу. Куди якіснішим фактором настроїв служать наступні показники соціології:

  • 93% українців довіряють Збройним силам;
  • 51% чекає на появу нових політиків із-поміж військовиків;
  • 93% українців вірять у перемогу;
  • 84% не готові до територіальних поступок, навіть, якщо це означатиме, що війна триватиме довше;
  • 72% не вірять у перспективи переговорів із РФ і приблизно стільки ж виступають за НАТО;
  • 47% вважатимуть перемогою вихід на кордони 1991 року;
  • але ще для 31% цього недостатньо, і вони готові вважати перемогою лише дезінтеграцію РФ.

Усе це зовсім не схоже на діагноз "стомленого від війни суспільства". Нам є з чим порівнювати – ми проходили через етап "втоми" 5 років тому, коли респонденти говорили про необхідність "компромісів", ставили на перше місце в списку погроз зростання тарифів та корупцію, а ще були готові голосувати на виборах за збірну "повістку миру". Щойно ми нинішні станемо нагадувати себе 5-річної давності, от тоді розмови про втому тилу від війни набудуть сенсу, але не тепер. Повномасштабне вторгнення стало для країни універсальним знаменником, і говорити про критичну масу внутрішніх суперечностей має право лише той, хто не пам'ятає нашого недавнього минулого. Якщо наші співгромадяни вирішать втомитися від війни, ми дуже швидко це відчуємо», – переконаний Павло Казарін.

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що глибока криза європейського пацифізму сплачена кров'ю українців, які нізащо не припинять чинити опір агресії.

Читайте також:
Опінії
Загальна ситуація дійсно дуже погана, й по багатьох напрямках погіршуватиметься. Владі ж на ментальний стан українців як завжди байдуже.
21 липня, 13:00
Політика
Система освіти, що дійшла до нас, — породження Модерну, розрахована на атомізовану людину. Нинішня проблема: повернути цікавість у пізнання.
19 липня, 20:35
Полтава
Інша справа — щира благодійна діяльність громад області. Так, мешканці Градизька згуртувалися заради підтримки Сил оборони України.
17 липня, 06:10
Світ
На 11-му році воєнної агресії РФ проти України громадяни наших держав-партнерів почали толерантніше ставитися до ворога. Москві це на руку.
15 липня, 19:22
Опінії
У нас відсутній власний (національно спрямований) інформаційний простір. Дерусифікація фасадно здійснюється новітніми хунвейбінами.
12 липня, 07:17
Полтава
За п'ять місяців банки сплатили 16,5 млрд грн податку на прибуток, що в 1,6 раза більше, ніж торік.
09 липня, 17:05