В Україні пропонують узаконити депортацію окупантів

11.11.2020, 13:57
В Україні пропонують узаконити депортацію окупантів

Кабінет міністрів пропонує визначити процедуру відселення полонених та інтернованих осіб.

Уряд Україні вніс до Верховної Ради проєкт Закону №4327 «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування питань, пов’язаних із військовополоненими та інтернованими особами в особливий період».

Документ визначає повноваження та завдання державних органів щодо поводження з військовополоненими та інтернованими особами в особливий період відповідно до вимог Женевських конвенцій та додаткових протоколів до них.

Що пропонують урядовці?

Автори пропонують внести зміни до законів «Про Службу безпеки України», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про місцеві державні адміністрації», «Про Збройні Сили України», «Про оборону України», «Про Військову службу правопорядку у Збройних Силах України», «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», «Про Національну поліцію», «Про Національну гвардію України».

Під час особливого періоду (який триває в Україні з 2014 року) СБУ має здійснювати заходи з виявлення на території України громадян держави, яка загрожує нападом чи здійснює агресію проти України, які становлять загрозу національній безпеці України у зв’язку з таким нападом чи агресією, повідомляти про таких осіб Генеральному штабу ЗСУ з метою вирішення ним питання щодо інтернування таких осіб з урахуванням реальних та потенційних воєнних загроз національній безпеці України.

Органи місцевого самоврядування беруть участь у визначенні місця для примусового оселення інтернованих осіб, організації та здійснення заходів щодо їх утримання в особливий період відповідно до норм міжнародного гуманітарного права.

За погодженням із центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики з питань тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях та тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя, у порядку, встановленому законодавством, визначає місця для примусового оселення інтернованих осіб, організовує та здійснює заходи щодо їх утримання в особливий період відповідно до норм міжнародного гуманітарного права.

Під інтернованими особами слід розуміти осіб, яких піддано інтернуванню (примусовому оселенню у визначених місцях громадян держави, яка загрожує нападом чи здійснює агресію проти України, що перебувають на території України, якщо це є абсолютно необхідним для забезпечення національної безпеки України).

Очевидно сюди можна віднести громадян так званих терористичних ЛНР чи ДНР, які отримали російські паспорти, а також росіян, які переїхали жити до Криму та Севастополя.

Акціонерне товариство «Українська залізниця» в особливий період забезпечує перевезення залізничним транспортом військовополонених та інтернованих осіб.

Дані норми вже викликали істерику у багатьох ЗМІ, але очевидним є те, що особи, які прийшли як окупанти на нашу українську землю мають понести відповідальність і байдуже вони туди прийшли з автоматами, чи у складі адміністрацій, або просто переїхали жити.

Адже сталіністи, на яких так рівняються багато істеричних ЗМІ, під час радянсько-німецької війни мінімальне, що зробили б – це депортували неблагонадійних, тобто тих, на кого лише б впала підозра.

Тут же мова йде про окупантів!

Автор : Микола Шевчук
Читайте також:
Політика
"Президент Голобородько" із трибуни Верховної Ради закликав народних обранців санкціонувати переформатування Кабінету міністрів.
04.11.2021, 12:12
Опінії
На кого насправді працює чинний український уряд: на себе, на народ чи все ж на ворога?
07.08.2021, 16:45
Політика
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль домовився з головою Європейського банку реконструкції та розвитку Оділь Рено-Бассо про нові вектори співпраці.
24.03.2021, 10:24
Новини
Кабінет міністрів активізував секторальну інтеграцію з Європейським союзом у межах виконання Угоди про асоціацію Україна-ЄС.
08.03.2021, 08:02
Економіка
Уряд України під час свят активізував підготовчі заходи для роздержавлення низки підприємств.
25.12.2020, 09:01
Політика
Передбачається, що додаткові обмеження діятимуть з 14 листопада.
11.11.2020, 15:49