Вашинґтон і Пекін розрóблять «дорожню карту» для всього світу

ПОЛІТИКА
05 серпня, 18:16
Вашинґтон і Пекін розрóблять «дорожню карту» для всього світу
Фото: Financial Times

Уряди США та КНР відкривають нові лінії зв'язку для розв'язання давно наболілих спірних питань; Тайвань з Україною – у пріоритеті.

Такі відомості з посиланням на власні джерела оприлюднило впливове міжнародне видання "Finacial Times", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що державний секретар США Ентоні Блінкен відвідав цьогоріч у червні Пекін із далекоглядною метою, яка полягає у стабілізації відносин двох найбільших економік світу.

Станом на цю мить у Вашинґтоні та Пекіні формують робочі групи; дві з них зосередяться на регіональних проблемах Азійсько-Тихоокеанського регіону та морських питаннях, а третя – "на ширших сферах".

Як пояснюють у редакції видання "Finacial Times", американський та китайський уряди «розглядають серію зустрічей для розв'язання складних питань із чіткими цілями, але США не відтворюють формальних "діалогів", які існували за попередніх адміністрацій, занадто зосереджених на процесі, а не результаті».

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам про те, що директор британської розвідки "MI6" вважає комуністичний Китай причетним до вторгнення Росії в Україну.

Читайте також:
Світ
Сполучені Штати планують оновити «Літаки Судного дня». Востаннє флот модернізувався на початку 1970-х років.
03 грудня, 11:07
Політика
Комуністичний Китай інвестує понад $1,4 мільярда у новий інститут. Його очолюють дослідники з лабораторії ядерної зброї у Лос-Аламосі.
19 листопада, 17:30
Світ
Джозеф Байден і Сі Цзіньпін зустрінуться у середу, 15 листопада, у Сан-Франциско. Серед головних тем: глобальна торгівля і війна.
12 листопада, 19:45
Світ
Китайські комуністи висувають все нові вимоги тим, хто має власну позицію щодо відносин із Тайванем. Нині Пекін накинувся на Таллінн.
08 листопада, 19:06
Війна
Велика Британія разом з союзниками з НАТО також припиняють свою участь в ДЗЗСЄ.
07 листопада, 15:03
Світ
Америка прораховує наслідки ядерного удару по московії, яка провалила випробування власних міжконтинентальних ракет.
06 листопада, 07:25