Вбити дракона? А якщо їх троє?

Опінії
19 жовтня, 09:24
Вбити дракона? А якщо їх троє?
Фото: 032.ua

До трансформації COVID-19 на DELTA-21.

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Час виголошувати банальності і час постояти із заціпленим ротом. Перепрошуємо за провокативний переспів біблійного Екклезіаста з його чітко відведеними часами на маніпуляції з каменюками на городі. То їх розкидають, то складають. Складають, складають,  "збирають" – неправильно.

Ми ж – до ситуації з очевидними (звісно, для притомних) речами, яка аж кричить про необхідність ще раз назвати оці речі своїми іменами.

Атож, наші ковідні часи наразі вимагають або прильоту дракона, щоб банально «навів порядок» своїми ефективними методами включно з розстрілами кожного десятого нещепленого – для науки, або таки набратися сміливості і визнати, що в кожному з нас зручно вмостився більший чи менший власний дракон. Дракон-придурок, дракон-невіглас, дракон-какаяразніца.

На першого дракона неоковирність, що сьогодні величається президентом, не тягне, хоча спроби блазня подзеленчати ковпаком й почастішали. Біда в тому, що отих – з більшим драконом всередині – поміж нас все ще сила силенна.

Можна зловтішатися дурістю російської влади на чолі з маніяком Недопалком щодо проваленої боротьби з пандемією коронавірусу: щодень більше 30 тисяч заражень (третє місце в світі) і 1000 смертей (безперервні рекорди з початку хвороби). Експерти вбачають причини тотальної біди у сусідів (тут не до зловтіхи), насамперед, у неякісній вакцині "Супутник-V". А лише нею продовжують нашпиговувати вже ладне колотися усім підряд тамтешнє населення. Тільки хто ж йому дозволить.

Екстраполюємо ворожу статистику на свої синьо-жовті терени і… ціпеніємо. Бо елементарна арифметика з чисельністю населення і випадками інфікування та смертності свідчить – місцеві зелені майстри боротьби з covid-19 програють вірусу так само як і самовпевнені імперці. Попри увесь спектр доступних і якісних вакцин в Україні.   

Значить, не у Pfizer′і справа. Ті ж знавці зголошуються в одному – треба будь-яким способом вижити драконів придурка, невігласа і какаяразніца з насидженого місця.

Саме ці зелені тварюки заблокували здоровий глузд в суттєвій частині нації. Маємо наслідок: четверте місце України в Європі за кількістю смертей від коронавірусу. Так, ця статистика доволі складна і маніпулятивна, але ж поки що світ при тямі вихід бачить винятково у щепленні!

Цьому й противиться драконяча тріада.

Дракон-придурок, манерами і розміром IQ дуже схожий на Іллю Киву, формує загони антивакцинаторів і ковід-дисидентів, пропагуючи науковоподібні погляди, вітаючи у своїх лавах кожного ідіота, котрий чіпляє на себе магніти для блокування введених з вакциною чіпів, розглагольствуючи про права особистості і світову змову жидомасонів, які й випустили уханьських кажанів для захоплення влади. 

Дракон-невіглас на прізвисько Мар'ян Безуглий блокує об′єктивну інформацію про covid-19 і його профілактику, нашіптуючи плебсу: «вони всі брешуть». У результаті серед померлих від вірусу дев′ять з десяти – темні і тупі,  невакциновані пенсіонери.

Хтось порахував, що якби українському МОЗ вдалося щепити усіх до ноги поважно похилих, країна була би за смертністю від ковіду на 148 місці у світі. А не четвертою в Європі.

Дракон-какаяразніца, відомий ще й під ніками Бєня, Юзік, Вірастюк, впорався з країною напередодні пандемії. Це він щедро угноїв ґрунт для клоунади Кварталу-95 на Печерську, це він руками елохторату ставив галочки напроти прізвиська Нелох, нашіптуючи: «Аби не Порошенко!».   

І оце теж його робота: балакуча перукарка (автор сидів у сусідньому кріслі, і колега балакучої вперто намагалася додати краси до дрес-коду вашого, а не народу, покірного слуги) хвалилася клієнтові, що її знайома медсестра заповнила усі необхідні для сертифікації щеплення папірці, а шприц з Oxford/AstraZeneca випорожнила у серветку… 

Дійсно, критика дається легше, ніж пропозиції. Але що вкрай наразі необхідне, так це посилення обмежень. І школи та установи переводити на дистанційку, і безжально штрафувати безмасочників у транспорті. І кричати на всіх перехрестях про безальтернативність вакцинації. Навіть включно з чіпами!

А найперше – силком тягти популяцію похилих укупі з їхніми драконами до пунктів вакцинації і щеплювати, щеплювати, щеплювати.

Читайте також:
Посли країн "Великої сімки" зробили спільну заяву щодо обрання очільника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.
вчора, 12:54
Чергова "зелена" обіцянка для маловірних і задурених олігархічними телеканалами виборців цяцянка.
02 грудня, 09:48
Хай Зеленський розбереться зі своїм Арахамією і не морочить всім голову, і не ставить весь світ у дивне становище.
01 грудня, 17:45
Самодіяльний нарцис у ролі президента воюючої країни
29 листопада, 15:45
Понад 2 місяці у Запоріжжі немає міського голови, а його функції виконує особа з сумнівним послужним списком.
29 листопада, 12:57