Україна має сприяти рухам, націлених на розвал РФ із середини

СВІТ
18 жовтня, 07:59
Україна має сприяти рухам, націлених на розвал РФ із середини
Фото: Facebook

Путінський режим зачистив внутрішньоросійське громадсько-політичне поле від усіх, хто міг би публічно співчувати Україні.

Таку інформацію кореспонденту аґенції "Останній Бастіон" повідомив представник руху "Вільний Урал" ("Свободный Урал") Андрєй Романов.

За словами політемігранта, який вимушений проживати на території чужої йому Фінляндії, так звана "позасистемна опозиція" на Росії ніколи й за жодних обставин не буде допомагати українцям здолати Кремль.

«У росіян, навіть налаштованих дуже ліберально і прозахідно, пам'ять закоротка. З початком агресії проти України тільки у моєму рідному Магнітогорську на протести виходило 3 людини. Нас відразу ж в'язали й відправляли на допити. Сьогодні на Уралі ніхто вже не виходить протестувати проти війни. Власне у Фінляндії я виходжу один: і проти Путіна, і проти війни з Україною; і проти ганебної прокремлівської політики фінляндської влади. Ось вам і вся російська опозиція! Вона здалася, вона здулася відразу по переїзду до Європи. Їй потрібен власний комфорт, а політика та акції протестів — це для дурнів. Так вони вважають», — стверджує Андрєй Романов.

Представник руху "Вільний Урал" додає, що офіційному Києву давно було слід налагодити, навіть не публічні, але все ж контакти з тими російськими політемігрантами, які воліють розвалити РФ із середини.

«Всебічна підтримка Україною подібних організацій і рухів як наша довела б Москві, що ви налаштовані серйозно, що хочете перемогти у війні. А поки таких кроків не спостерігається, Кремль грає за власними правилами й завдає вам нових болючих ударів на всіх можливих фронтах», — підсумовує Андрєй Романов.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", на 8-му році російсько-української війни у Верховній Раді досі немає жодної фракції, яка б декларувала підтримку поневолених Москвою народів.

Україна має сприяти рухам, націлених на розвал РФ із середини_1
вибір редакції
Читайте також:
Таємна служба розвідки Великої Британії занепокоєна намаганням Кремля оточити Україну і звинуватити в ескалації Захід.
вчора, 13:25
Японія виступає проти зміцнення військової присутності Росії у районі островів Курильської гряди
вчора, 11:17
А росіянам і надалі розповідатимуть казки про "громадянську війну" в Україні та "утиски російськомовних" людей...
02 грудня, 11:21
цього тижня країни-члени ЄС схвалять санкції щодо 17 фізичних та 11 юридичних осіб.
02 грудня, 08:35
Не може бути в армії, що воює, осіб, центр яких знаходиться в столиці ворога.
30 листопада, 21:37
В ОРДЛО розпочалось масштабне командно-штабне навчання із залученням мобілізаційного резерву.
23 листопада, 14:56