Вчора на Європейських іграх-2023 українські спортсмени завоювали 9 медалей

СПОРТ
28.06.2023, 09:13
Збірна України з муай тай на Європейських іграх-2023

Україну зберігає третю сходинку та впритул наблизилась до лідерів медального заліку Європейських ігор-2023

27 червня на Європейських іграх-2023, що тривають у Польщі, українські спортсмени завоювали 9 медалей - 5 золотих, 3 срібних і 1 бронзову.

Одразу чотири медалі принесли Україні тайські боксери - Ігор Любченко (67 кг), Олександр Єфіменко (71 кг) та Олег Приймачов (91 кг) здобули медалі найвищого гатунку, а Єгор Скуріхін програв фінальну сутичку та отримав "срібло".

Олег Приймачов - чемпіон Європейських Ігор 2023
Олександр Єфименко — золотий призер Євроігор-2023
Ігор Любченко
Єгор Скуріхін

У змаганнях зі стрільби з малокаліберного пістолета з дистанції 25 метрів дует Юлії та Павла Коростильових виграли змагання в міксті.

Павло Коростильов та Юлія Коростильова

Ще одна золота медаль в активі легендарної фехтувальниці Ольги Харлан, якій не було рівних в індивідуальних змаганнях шаблісток.

Ольга Харлан

Срібну медаль вибороли Ксенія Байло та Софія Есман у синхронних стрибках у воду з 10-метрової вишки.

Ксенія Байло та Соф'я Есман
Ксенія Байло та Софія Есман

Також за крок від "золота" зупинилась Анна "Stafani" Пономаренко в змаганнях із брейкінгу (брейк-данс).

B-Girs Stefani

Єдину "бронзу" цього дня поклав у скарбничку шпажист Володимир Станкевич, який програв лише один укол за вихід у фінал.

Володимир Станкевич

Україна впритул наблизилась до лідерів медального заліку -  Італії та Іспанії. У синьо-жовтих - 34 медалі (17 золотих, 10 срібних і 7 бронзових). В Італії - 63 (19 - 19 - 25), в Іспанії - 43 (18 - 11 - 14).

Вчора на Європейських іграх-2023 українські спортсмени завоювали 9 медалей_19

На Європейських іграх у Кракові розпочалася друга половина змагань. У середу, 28 червня, пройде сьомий змагальний день, під час якого українські спортсмени змагатимуться у 12 видах спорту: стрільбі з лука, бадмінтону, боксу, пляжному футболі, стрибках у воду, фехтуванні, сучасному п'ятиборстві, кульовій стрільбі, стрибках з трампліна, текболі, триатлоні та настільному тенісі.

У сьомий змагальний день Україна вперше виступатиме у текболі. Крім цього, заключні виступи пройдуть у стрибках у воду.

Серед українських спортсменів, що змагатимуться у сьомий змагальний день - стрілки Олена Костевич та Сергій Куліш, боксер Олександр Хижняк, стрибун з трампліна Євген Марусяк. Медальними стануть для України п'ять видів спорту - триатлон, кульовій стрільбі, стрибки у воду, текболі та стрибках з трампліна.

Розклад виступів українців на Європейських іграх (27 червня)

• 10:00. Фехтування: Аліна Полозюк, Дарія Миронюк, Крістіна Петрова, Ольга Сопіт (командний турнір, рапіра, 1/8 фіналу)
  • 10:45. Стрільба з лука: Анастасія Павлова (одиночний турнір, олімпійський лук, 1/8 фіналу)
  • 11:00. Стрибки у воду: Анна Письменська (одиночний турнір, 1-метровий трамплін, кваліфікація)
  • 11:00. Фехтування: Василь Гумен, Олексій Стаценко, Юрій Цап, Андрій Ягодка (командний турнір, шабля, 1/8 фіналу)
  • 11:00. Триатлон: Віталій Воронцов (одиночний турнір, фінал)
  • 11:00. Сучасне п'ятиборство: Юрій Ковальчук, Павло Тимощенко (фехтування, бонусний раунд, півфінал)
  • 11:00. Кульова стрільба: Олена Костевич, Анастасія Німець, Юлія Коростильова (командний турнір, пістолет, 25 метрів, кваліфікація)
  • 11:00-13:20. Текбол: Дар'я Зеленська (одиночний турнір, груповий етап)
  • 12:30. Кульова стрільба: Сергій Куліш, Дар'я Тихова; Олег Царьков, Наталія Кальниш (мікст турнір, гвинтівка, 50 метрів, кваліфікація)
  • 14:00. Настільний теніс: Соломія Братейко, Анастасія Дмитренко, Ганна Гапонова, Маргарита Песоцька (командний турнір, 1/8 фіналу)
  • 14:15. Бокс: Ганна Охрей (60 кг, чвертьфінал)
  • 14:15. Кульова стрільба: жінки, командний турнір, пістолет, 25 метрів, фінал
  • 15:00. Бадмінтон: Данило Боснюк (одиночний турнір, груповий етап)
  • 15:30. Пляжний футбол: жінки, Україна - Італія (груповий етап)
  • 16:30. Бокс: Олександр Хижняк (80 кг, чвертьфінал)
  • 16:45. Стрільба з лука: жінки, одиночний турнір, олімпійський лук, фінал
  • 16:45. Кульова стрільба: мікст турнір, гвинтівка, 50 метрів, фінал
  • 17:00. Стрибки у воду: жінки, одиночний турнір, 1-метровий трамплін, фінал
  • 17:30. Стрибки з трамплна: Віталій Калініченко, Євген Марусяк (одиночний турнір, нормальний трамплін, кваліфікація)
  • 18:20. Текбол: жінки, одиночний турнір, фінал
  • 18:30. Пляжний футбол: чоловіки, Україна - Швейцарія (груповий етап)
  • 19:00. Стрибки у воду: Олег Колодій/Данило Коновалов (синхронні стрибки, 3-метровий трамплін, фінал)
  • 19:30. Бадмінтон: Марія Столяренко/Єлизавета Жарка (парний турнір, груповий етап)
  • 19:30. Стрибки з трампліна: одиночний турнір, нормальний трамплін, фінал
  • 20:30. Бадмінтон: Гліб Бекетов/Михайло Махновський (парний турнір, груповий етап)
02.07.2023, 09:12
За підсумками дня українські спортсмени не вибороли жодної нагороди, та опустилися на 3 місце загального заліку.
30.06.2023, 09:11
28 червня українські спортсмени здобули 2 медалі (обидві - золоті )на Європейських іграх, які продовжуються в Кракові (Польща).
29.06.2023, 09:04