Велике німецьке прозріння. Але це неточно

Опінії
16.06.2023, 16:39
Велике німецьке прозріння. Але це неточно
Фото: Facebook

Уряд Олафа Шольца перевернув догори дриґом колишню "східну політику" Німеччини, не залишивши й сліду від "путінферштеєрства".

Журналіст, депутат Київської міської ради

У Берліні ухвалили Стратегію національної безпеки, де "найбільшою загрозою" визначено... (кого б ви думали?) Росію!

Це після кількох десятків років комплексу вини німців перед Росією за Другу світову війну, через який Україні так довго не надавали зброю.

«Ми просто не можемо собі уявити, щоби з німецької зброї знову вбивали росіян», – так донедавна казали у Берліні; вже не кажуть.

Як і розуміють, що небачені закупівлі російського газу, які організовували цілі покоління німецьких політиків підірвало безпеку не лише Німеччини.

«За кожен кубометр російського газу ми заплатили нацбезпекою потрійну ціну», – заявила міністр закордонних справ ФРН Анналена Бербок під час презентації Стратегії.

По суті, німецькі газові долари, які отримувала Росія, були прямим фінансуванням держави-терориста, за яке комусь треба нести не лише політичну відповідальність.

Але дуже цікаво, що саме зараз у німецьких ЗМІ обговорюють завершення розслідування за участі німецького прокурора з приводу знищення "Північного потоку", – говорять всерйоз навіть про "український слід".

Однак, якщо виходити з логіки нової Стратегію нацбезпеки німці мають знайти цю групу диверсантів лише для того, аби нагородити, адже по факту і згідно Стратегії, російський газ являв собою загрозу національної безпеки Німеччини.

Чи ж знову з'явиться комплекс вини перед Росією, – цього разу за знищені труби!?
Читайте також:
Політика
«Слуги урода» та ОПЗЖ відмовилися розглядати питання
вчора, 15:01
Позиція
Навіщо ще лізти у відверто токсичну і ганебну колаборацію з партнером «Газпрому»?
вчора, 10:25
Політика
Дружина соратника Єрмака позичила гроші у росіян для купівлі будинку у США
вчора, 10:04
Позиція
Подаю заяви до НАБУ – щодо очевидного конфлікту інтересів родини Козицьких. І до СБУ – щодо перевірки ознак колабораціонізму
20 липня, 08:11
Політика
Суддя Печерського суду Юшков скасував арешт рахунків російського Vbet.
19 липня, 10:05
Політика
З партнерами «Газпрому» плідно співпрацює український бізнес в особі представників інкорпорованої у владу родини Козицьких
18 липня, 10:04