Великодні дарунки захисникам України від жителів Решетилівки

ПОЛТАВА
06.05.2024, 20:38
Великодні дарунки захисникам України від жителів Решетилівки

Українці шанують звичаї предків і водночас рішуче допомагають своїм воїнам. Саме в єдності та згуртованості сила нашої нації.

Яскравим прикладом слугує святковий благодійний ярмарок, влаштований громадою до Великодня у Решетилівці. Відповідний фотозвіт урочистої події оприлюднила пресслужба органу місцевого самоврядування.

Зазначається, як на площі біля Центру культури та дозвілля «Оберіг» зібралися всі охочі мешканці різного віку, щоби спільними зусиллями підтримати фінансово фронтовиків. Майстрині представили власноруч виготовлені вироби з мила та воску, а кондитери спільно — смаколики та домашню випічку.

«Учасники мали змогу насолодитися кондитерськими виробами, спробувати компот і зробити світлину біля тематичної фотозони. Для дітей були організовані майстер-класи та розважальна програма. Всі, хто підтримав купівлю товарів, — долучився до збору коштів на підтримку наших Захисників та Захисниць. Під час заходу зібрано 6373 гривень, які передамо на потреби війська», — прокоментували у Решетилівській міській раді.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляв про те, що тільки у справах можна пізнати справжню сутність людини. Приклад влади Полтави показує, що нашим містом керують перефарбовані зрадники.

Великодні дарунки захисникам України від жителів Решетилівки_1
Читайте також:
Полтава
Карета швидкої допомоги прибула до Полтавської області із міста Ганновер. Це прояв турботи німців про здоров'я українців у час війни.
05 травня, 13:43
Полтава
«Зеленим ямщикам» не до збереження ні культурних і природних пам'яток, аби набити власні кишені грошвою. В інших громадах області навпаки.
28 квітня, 13:47
Полтава
Послуга денного догляду для дітей з інвалідністю запрацювала у громаді. Чиновники Пирятина показали, що вони кращі за полтавських «ямщиків».
13 квітня, 16:29
Полтава
«Зелені ямщики» давно курують руйнацію обласного центру, до решти громад ще не дісталися. Влада у деяких містах поки при здоровому глузді.
04 квітня, 13:47
Полтава
Депутати та чиновники деяких громад Полтавщини ставляться до педагогів із повагою. Натомість в обласному центрі панує блюзнірство.
24 березня, 07:16
Полтава
82 мільйони гривень наданих європейськими банкірами орган місцевого самоврядування спрямував на оновлення медичного закладу. Ціна завищена.
17 березня, 09:40