Невтомні бабусі Полтавщини наближають перемогу, а «зелені ямщики» ні

ПОЛТАВА
03 травня, 14:45
Невтомні бабусі Полтавщини наближають перемогу, а «зелені ямщики» ні

Тільки у справах можна пізнати справжню сутність людини. Приклад влади Полтави показує, що містом керують перефарбовані зрадники.

Натомість мешканки Мачухівської громади щоденно працюють на благо захисників України, плетучи маскувальні сітки та передаючи гуманітарні вантажі на фронт. Відповідний фотозвіт оприлюднила пресслужба органу місцевого самоврядування.

Зазначається, що згуртована спільнота селян «Невтомні бабусі» не перший рік забезпечує воїнів на передовій засобами для маскування від ворога. Лише за перший квартал поточного року майстрині виготовила 304 сітки обсягом 7730 квадратних метрів.

«Щоденно отримуємо безліч прохань на потреби у маскувальних сітках для наших захисників. Тому сердечно звертаємося до мачухівців приходити плести та різати тканини на сітки. Ми працюємо без вихідних, і з огляду на вік втомлюємось. Особливо потребуємо допомоги молоді», — повідомила одна з «невтомних бабусь» пані Мирослава Плешкова.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляв про те, якщо ми самі не боротимемося, — нам ніхто не допоможе. Наївно і помилково вважати, що допомога міжнародного товариства зростатиме пропорційно й експоненційно щодо наших перемог, звитяги та незламності.

Невтомні бабусі Полтавщини наближають перемогу, а «зелені ямщики» ні_1
Невтомні бабусі Полтавщини наближають перемогу, а «зелені ямщики» ні_3
Невтомні бабусі Полтавщини наближають перемогу, а «зелені ямщики» ні_5
Читайте також:
Полтава
Вітчизняні мисливці за ворожими дронами у північно-східному прикордонні постійно потребують підтримки. Тил рішуче сприяє фронту.
10 травня, 14:53
Полтава
Не минає і дня, щоби небайдужі мешканці Полтавського краю не надіслали на передову гуманітарний вантаж. Військо потребує харчів.
02 травня, 19:06
Війна
Жителі батьківщини маршала Маннергейма як ніхто знають, як це потрапити під російську агресію. Фінляндія рішуче допомагає Україні.
27 березня, 14:36
Полтава
Патріотизм вимірюється глибиною власної кишені й щирістю. У цьому певні жителі Черняківки Чутівської громади, які забезпечують воїнів.
25 березня, 12:36
Полтава
«Армія і народ — єдині!». Таким гаслом уже другий рік поспіль активно послуговуються мешканці Сергіївської громади Миргородського району.
07 березня, 14:45
Полтава
Полтавська обласна влада полюбляє піаритися на чужій допомозі. Однак насправді команда Проніна-Біленького чхати хотіла на земляків.
28 лютого, 12:34