Верховна Рада розігнала Вищу раду кривосуддя

Виміри
14.07.2021, 17:15

Цього тижня Верховна рада прийняла два важливі законопроекти щодо судової влади.

Що буде далі ?

Законопроект № 3711д передбачає формування нової Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС) - це відділ кадрів судової влади.

ВККС проводить всі конкурси на суддівські посади, та має закінчити кваліфікаційне оцінювання суддів в країні - перевірку на профпридатність.

ВККС вже довгий час не працює. Її склад розпустили законопроєктом Зеленського, але ВРП не дала сформувати нову. Через це в країні неможливо було призначити суддів на вакантні 2000 посад. Через це навіть найпростіші справи громадян зараз розглядаються роками.

Законопроект передбачає створення конкурсної комісії, в якій вирішальну роль матимуть міжнародні експерти. Вони зможуть відсіяти недоброчесних як це було і в конкурсі до Антикорсуду. 

Законопроект № 5068 передбачає очищення Вищої ради правосуддя від недоброчесних членів (ВРП) - це по суті борд директорів судової влади.

ВРП приймає остаточне рішення щодо призначення, просування по кар'єрі та звільнення будь-якого судді в країні крім КСУ. ВРП відповідно до 3711д буде й відбирати 16 членів ВККС із списку 32, яких запропонує конкурсна комісія. Тому було максимально важливо очистити ВРП від недоброчесних, які підтримують кругову корупцію, не дають звільнити чи хоча б відсторонити суддів ОАСКу, покривають недоброчесних суддів та карають чесних.

Законопроект 5068 для цього передбачає створення Етичної ради на 6 років, у якій також вирішальний голос матимуть міжнародні експерти. Етична рада має перевірити чинних та майбутніх членів ВРП на доброчесність. Ті хто перевірку не пройдуть - одразу будуть відсторонені. Єдине, що врятує їх від звільнення - це якщо з'їзди суддів, прокурорів, адвокатів та науковців, які їх призначали більшістю голосів проголосують за їх призначення протягом 3 місяців від рішення ЕК. Але громадська увага до цього процесу зможе їм перешкодити.

Від складу борду директорів і кадровиків як ви знаєте на пряму залежить корпоративна культура. Тому реформа ВРП і ВККС зможе розірвати кругову поруку у судовій владі, її очищенню від суддів Майдану, хабарників та просто непрофесійних кадрів. Професійні члени ВККС і ВРП зможуть вплинути і на вирішення інших проблем у судовій владі.

Як швидко цього можна очікувати?

Якщо президент підпише обидва законопроєкти до кінця липня, у вересні ми матимемо вже сформовану Етичну раду і Конкурсну комісію для відбору ВККС.

Тоді до березня 2022 року у нас може бути нова ВККС. Процес звільнення і відбору членів ВРП може зайняти трохи довше.

Що може зашкодити реформі?

ВРП, суддівська мафія та ті хто користуються їхніми послугами.

ВРП може пробувати блокувати формування Етичної ради і Конкурсної комісії. Депутати ОПЗЖ і Батьківщина можуть подати Конституційне подання до ще нереформованого КСУ.

Що ще ми можемо і маємо зробити, щоб унеможливити відкат реформи?

- слідкувати за відбором членів до ВККС і ВРП, інформувати комісії і громадські організації про інформацію яка важлива для оцінки майбутніх членів

- закликати порядних правників подаватись на кокурси до ВККС і ВРП

- вимагати реформи КСУ

- вимагати реформи правничої освіти загалом. Без належної підготовки юристів  нам просто не буде ким замінити недоброчесних суддів.

Отже, зовсім скоро має зникнути та сама Вища рада правосуддя, яке три рази відмазувала фейкову суддю Гольник від дисциплінарної відповідальності.

Вперше Останній Бастіон поскаржився на Гольник до ВРП, коли вона переховувала в себе кримінальні справи. Тоді ВРП не знайшла жодних порушень в діях фейкової судді Гольник :

Верховна Рада розігнала Вищу раду кривосуддя_1
Верховна Рада розігнала Вищу раду кривосуддя_3
Верховна Рада розігнала Вищу раду кривосуддя_5

Вдруге Останній Бастіон поскаржився на Гольник до ВРП, коли вона була настільки зайнятою, що забула вчасно подати декларації доброчесності та родинних зв'язків. Тоді ВРП вдруге не знайшла жодних порушень у фейкової судді Гольник :

Тоді Вища рада правосуддя визнала Закон України «Про судоустрій і статус суддів» нікчемним.

Заодно ВРП своєю Ухвалою від 14 травня 2021 року роз‘яснила, що виконувати вимоги щодо термінів подання декларації доброчесності суддею, встановлені пунктом 2 Правил заповнення та подання форми декларації доброчесності судді, затверджені рішенням ВККСУ від 31 жовтня 2016 року № 137/зп - 16, з огляду на пункт 83 Висновку ОБСЄ, повинні тільки лохи та боягузи.

Усі інші представники «илітарного» прошарку  суддівського корпусу автоматично звільняються від будь - якої відповідальності за допущені ними порушення будь - яких Законів України.

Читаючи Ухвалу, постановлену членами та членкинями Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя Краснощоковою Н.С., Плахтій І.Б., Шелест С.Б., Суховим В.Г., я не міг стримати сліз від власної нікчемності у розумінні прийнятих Верховною Радою Законів України.

Як у відомій пісні: "день перемоги, це свято зі сльозами на очах..."

Перемоги «ради правосуддя» над прийнятими, у вигляді Законів, алгоритмів поведінки суспільства на окремо визначеній території під назвою держава Україна. Саме ці Закони регулюють порядок прав та обов‘язків взаємовідносин кожного громадянина та представників органів державного управління, незалежно від гілок владної вертикалі.

Чого лише вартує абзац:

Верховна Рада розігнала Вищу раду кривосуддя_7

І цей:

Верховна Рада розігнала Вищу раду кривосуддя_9

 Або ці:

Верховна Рада розігнала Вищу раду кривосуддя_11

Встановивши факт порушення вимог частини першої статті 62 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» колегія Першої Дисциплінарної палати ВРП звільняє суддю від будь-якої відповідальності, посилаючись на «незначний термін прострочення», «відсутні ознаки неналежного ставлення до службових обов‘язків», «відсутність настання істотних негативних наслідків».

Апофеозом Ухвали є наступне твердження: "Відповідно до частини шостої статті 107 Закону України «Про судоустрій та статус суддів» дисциплінарну справу щодо судді не може бути порушено за скаргою, що не містить відомостей про наявність ознак дисциплінарного проступку судді". Два місяці розглядали відкрите провадження за скаргою на дії судді, а через два місяці «встановили» факт відсутності ознак дисциплінарного проступку судді.

Попри надані пояснення судді, у яких вона чітко аргументувала свою позицію тим, що вона є подругою Стерненка та Маселка, і що ще в неї, окрім тотальної безграмотності, проявленій під час тестувань на посади, іще є і лікарняний.

З теренів Полтавщини, окрім вказаної судді, походить іще один всесвітньовідомий персонаж Михайла Булгакова  кандидад неук Ілля Кива, у якого теж є лікарняний, і якому теж, з огляду на лікарняний, поки що начхати на Закони України.

Але, не про них мова.

А про колегію ВРП, у складі Н.С. Краснощокової, І.Б. Плахтій, С.Б. Шелест, яка своєю ухвалою спочатку визнає факт порушення та відкриває дисциплінарне провадження,  потім намагається  виправдати суддю, яка вчинила дисциплінарний проступок, згодом не знаходить ознак проступку, і, врешті, плює на Закон. Забороняючи оскаржувати прийняту «ухвалу».

Чекаємо від ВРП аналогічних ухвал по іншим суддям, які не порушили, з огляду на Ухвалу,  Закон України «Про судоустрій та статус суддів», та по яких відкриті дисциплінарні провадження.

У нас же один Закон для всіх ? Чи поросятам все, а ворогам Закон ?

Втретє ! ! ! Останній Бастіон поскаржився на Гольник до ВРП, коли вона завзято пропагувала в соцмережах ідеї Адольфа Гітлера та Генріха Гімлера стосовно "низьких, та інших, істот".

У своєму зверненні як до Вищої Ради Правосуддя, так і до  Октябрського районного суду, я звертав увагу уповноважених органів на приклади неприпустимої поведінки прости Господи судді Гольник, яка своїми систематичними діями дискредитує судову гілку влади України.

Верховна Рада розігнала Вищу раду кривосуддя_13

Наци́стська ра́сова полі́тикаполітика расової дискримінації і ксенофобії в Третьому рейху, заснована на концепції расової гігієни.

У багатьох європейських і американських країнах расизм в XIX столітті і на початку XX століття не перебував під забороною, а в Третьому рейху отримав державну підтримку.Не тільки євреї, а і представники інших рас  були позбавлені прав громадянства, можливості працювати на державній службі, мати приватну практику і власний бізнес, вступати в шлюб з німцями (німкенями) й отримувати освіту в державних навчальних закладах. Їх власність і підприємства реєструвалися та піддавалися конфіскації. У ході Другої світової війни репресії, що реалізовувалися німецькими націонал-соціалістами за національною та расовою ознакою, стали проводитися не тільки в Німеччині, але і на окупованих нею землях.

Існувала концепція расової гігієни, яка означала необхідність розділяти людей на представників вищої раси і нижчих елементів і необхідність відповідного відбору. За цією концепцією, перших слід було штучно підтримувати, тоді як відтворення другому вимагалося запобігати; змішання же рас дає небажані наслідки. Ця концепція також вимагала проводити стерилізацію алкоголіків, епілептиків, осіб з різними спадковими хворобами, недоумкуватих. Прагнення до підтримки «расової гігієни» проявилося в державних програмах примусового винищення різних категорій громадян (див. «Програма умертвіння Т-4»).

В основу нацистської расової політики була покладена теорія зверхності вищих створінь над нижчими.

Йорг Ланц фон Лібенфельс, один з ідеологів нацизму, у своїх роботах, опублікованих у журналі «Ostara”,пропагував, як і суддя Лариса Гольник, теорію про вищих створінь, які колись заселяли Землю, та низьких створінь, якими стала частина впавших.

Недолюди́на або унтерме́нш (нім. Untermensch) — расистсько-євгенічний термін з ідеології націонал-соціалістів на позначення рас, народів і осіб, які протиставлялися аріям. До них відносилися представники негроїдної та монголоїдної рас, а також євреї, цигани, слов'яни та їх метиси. Це протиставлення, хоча базувалося на расовій теорії, зосереджувалося на протилежності цивілізації та варварства, де Третьому Рейху відводилася цивілізаторська роль, а роль «недолюдей» його внутрішнім і зовнішнім ворогам — явним або гаданим. Термін «недолюдина» було популяризовано в 1930-40-і роки, зокрема в контексті плану «Ост». Ставлення до «недолюдей» різнилося, залежно від їх підконтрольності та наявності «арійських» рис, від винищення та депортації до асиміляції рейхом. Прописані суддею Гольник у соціальних мережах твердження про "низьких істот" є нічим не іншим, як послідовною пропагандою  теорії націонал - соціалізму Гітлера.

Не зрозуміло тільки на підставі чого суддя Гольник зараховує себе до арійської раси та раси вищих створінь? Але стає зрозумілим бажання третього члену її родини поріднитися з представниками вищої раси, та вважати  це за  честь. Та ще й у день святого Валентина. Цікавий «арійський» трикутник на чолі з сонцесяйною. Слава Богу, що на дворі не 37 рік.

Верховна Рада розігнала Вищу раду кривосуддя_15

Мушу звернути увагу прости Господи судді Гольник та членів  її родини Фетісова, Гавриленка на тлумачення слова родина у академічному словнику української мови.

Зважаючи на істерику, яку родина прости Господи судді Гольник розв’язала у соціальних медіа, приходиш до розуміння, що тлумачення слова родина, як:

2. перен., кого або з означ. Група людей, народів, націй, згуртованих дружбою, спільною діяльністю, спільними інтересами., по відношенню до них не має жодного значення.

Натомість, можливо, вони сприймають себе саме, як:

//  Група рослин одного виду, які ростуть разом, мають спільний корінь або одну грибницю. Розгорнув [Марко глицю] і одразу ж виявив цілу родину фіалково-коричневих маслюків (Василь Козаченко, Сальвія, 1959, 39).

Ларисо Владленівно, вкотре просимо, краще займіться вивченням Основного, та інших Законів України, якими ви зобов’язані керуватися у своїй суддівській діяльності, щоб не виглядати повним неуком під час тестувань та іспитів. Наші лікарі готові допомогти вам проаналізувати  разом з вами відео з ваших іспитів та тестувань, з метою надання вам посильної медичної допомоги під час вдосконалення ваших професійних навичок у частині доказів  домінантної переваги вами, як представником раси вищих створінь, над низькими істотами.

Не здатна захищати себе особисто у зв’язку з відсутністю необхідного суддівського фаху та знань, фейкова суддя Гольник залучила до участі у справі адвоката. Який, на її думку, досконало володіє необхідними якостями, бо є представником групи так званих «поросят».

12 червня ВРП легітимізувала нацизм :

Відтепер теорія Гітлера про Untermensch (нім.) набуває поширення в Україні.

Вища рада правосуддя, встановивши факт порушення фейковою суддею Гольник норм Кодексу суддівської етики, відмовилася притягти сповідувачку ідей Адольфа Гітлера до дисциплінарної відповідальності.

Незважаючи на її, та її представників, щиросердне зізнання.

Відтепер усі судді, незалежно від їх юрисдикції, можуть беззаперечно вважати усіх громадян України меншовартісними створіннями, робити бездоказові заяви, вчиняти будь - які правопорушення, маніпулювати суспільною думкою. І головне - просити ВРП про державний захист від меншовартісного суспільства, який оте суспільство зобов'язане буде відшкодовувати зі своєї кишені.

Вища рада правосуддя своїм рішенням вчергове підтвердила колоніальний статус України, не здатної захистити від посягань громадян, як того вимагає Основний Закон.

ВРП вчергове підтвердила тезу про те, що ворон поросяті око не виклює.

Vivat "porosyata" USA Forever.

Разом з якими фейкова суддя відкривачка Гольник уже бачить себе на чолі «очищеної» та «реформованої» ВРП.

Вочевидь в лікарні імені Павлова у Києві, чи у Мальцева в Полтаві нещодавно випускний бал був. Бо звідки такі реактивні амбіції до реформування та очищення ВРП? Хай бог милує таких «очисників». Або лікарі з спеціальною психіатричною освітою.

Все це збіглося з затяжним сезонним загостренням пацієнтів.

Свідченням цього є вчорашній пост Гольник в соцмережі та сьогоднішній пост в соцмережі її родича Фетісова, який ганяється за конусами по місту та області.

Верховна Рада розігнала Вищу раду кривосуддя_17
Верховна Рада розігнала Вищу раду кривосуддя_19

Верховна Рада розігнала Вищу раду кривосуддя_21


Змушений нагадати ВРП, що суддя, своєю поведінкою, повинен і повинна бути взірцем для суспільства, подавати приклади гідної поведінки, як то суддя Джованні Фальконе, який слугує прикладом та взірцем  не тільки своєму, а і майбутнім поколінням суддівських еліт.

І це стосується не тільки суддів районних судів, це прямо стосується суддів Вищої ради правосуддя, які наділені повноваженнями оцінювати та відділяти  зерно від полови, забезпечуючи  якісне реформування суддівської гілки влади.

Вказані рішення ВРП прямо вказують на недоліки у формуванні суддівського корпусу у ВРП, даючи розуміння, що найкращим варіантом  функціонування ВРП  для напіврозвиненого суспільства з метою запобігання потрапляння випадкових, або малограмотних людей, які грають роль суддів, запобіганню впливу "активістів", та інших персонажів сучасного державотворення,  є застосування алгоритмів ШІ у роботі ВРП.

На жаль, зробивши реверанс у бік фейкової судді, Вища рада правосуддя не змогла усвідомити причинно-наслідковий зв'язок  свого рішення та подальших кроків організованої спільними фінансово-організаційними інтересами групи громадян. Об'єднаних не задля процвітання незалежної України, а об'єднаних задля підтвердження її колоніального статусу.

Нинішня Вища рада кривосуддя приречена ! ЇЇ місце на Макухівському сміттєзвалищі історії, разом з фейковою суддею Гольник та її посіпаками !

Автор : Геннадій Сікалов
Читайте також:
Війна
ЗСУ й надалі матимуть тривидову структуру
03 січня, 16:12
Опінії
Єдиний наслідок перманентної «судової реформи», яка тягнеться з 2014 року - повний параліч системи правосуддя.
23.11.2021, 13:25
Політика
40% всіх справ ДБР - це самоволка... вийшов кока-коли купити - а тут відразу тебе слідак з оперативником з елітного ДБР пов'яжуть
01.11.2021, 09:40