Верховна Рада згодилася підтримати національні рухи ПостРосії

ПОЛІТИКА
21.08.2023, 18:37
Верховна Рада згодилася підтримати національні рухи ПостРосії
Фото: Google

У поневолених народів ресурсної федерації московії відкрилося останнє вікно можливостей для досягнення власної державної самостійності.

Про це повідомив народний депутат Верховної Ради України IX скликання із фракції "Європейська Солідарність" Володимир В'ятрович, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами, Регламентний комітет підтримав проєкт постанови №9617 про створення Тимчасової спеціальної комісії, яка розроблятиме основні засади державної політики щодо взаємодії з національними рухами народів РФ.

«Комісія, до складу якої увійдуть представники різних фракцій та груп, має стати важливим центром напрацювання рішень, покликаних допомогти поневоленим народам російської імперії здобути свободу. Доки Росія залишається імперією, вона становить велику загрозу. Це добре розуміли борці за волю України – і під час Української революції 1917-21 років, і під час боротьби УПА у 1940-1950-ті. Зараз розуміння і налагодження дієвої взаємодії з національними рухами народів імперії важливе як ніколи. Всім імперіям рано чи пізно настає кінець.

Але в наших силах зробити демонтаж РФ більш швидким і керованим. І в наших інтересах – уже зараз налагоджувати дружні стосунки з поневоленими народами, які з часом переростуть у стосунки з новими вільними державами на руїнах російської імперії. Верховна Рада вже зробила важливі кроки на цьому шляху. Створення ТСК із розробки основних засад політики взаємодії з народами РФ має стати наступним кроком, переходом до системних цілеспрямованих дій», – прокоментував ситуацію пан В'ятрович.

Натомість медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати про те, як після Прігожинського бунту ресурсна федерація московії більше не має внутрішнього стрижня, який би намертво цементував державу.

Читайте також:
Мистецтво
У Кримському домі презентували документально-освітній проєкт «Мій Крим» про корінні народи України.
09.08.2023, 15:55
Світ
У Туреччині представники низки громадсько-політичних організацій черкеського народу провели першу міжнародну конференцію.
08.08.2023, 17:34
Світ
Вища Рада Ногайського Народу та Міжнародний рух за незалежність "Вільний Ногайстан" оголосили про створення свого війська.
27.05.2023, 21:13
Опінії
Фіно-угорська проблема – голка в яйці російського Кощія, який засів у кремлівському бункері. Здобувши її, імперія більше не відродиться!
11.05.2023, 21:17
Світ
Екологічні протести на теренах окупованої московитами Республіки Башкортостан дедалі більше переростають у всенародну непокору.
04.05.2023, 16:32
Світ
Єдиний середній освітній заклад для дітей нечисленного корінного народу Далекого Сходу у селі Удське знищено вогнем через навмисний підпал.
08.04.2023, 20:16