Військові почнуть контролювати дотримання карантину в Україні

ПОЛТАВА
22 березня, 07:45
Військові почнуть контролювати дотримання карантину в Україні

22 березня військові вийдуть на вулиці міст і сіл України. Вони разом із поліцією і нацгвардією стежитимуть за дотриманням правил карантину.

Всього в Україні 47 підтверджених випадків коронавірусу.

У Києві вчора, 21 березня, виявили сім нових заражень.

 «Сьогодні під вечір ми отримали лабораторно підтверджені тести двох жінок 29-ти та 39-ти років та 5-ти чоловіків у віці від 31 до 50 років, – повідомив мер Києва Віталій Кличко. – Всього у Києві 10 зареєстрованих випадків захворювання на COVID-19. Восьмеро киян були інфіковані в європейських країнах – переважно у Франції та Німеччині. Два випадки – місцеве зараження від хворих із Житомирської області та Києва».

З понеділка обмежувальні заходи через карантин в Україні посиляться. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Він наполягає на введенні «тотального» карантину.

Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота закликав полтавців без потреби не виходити на вулиці, тримати дітей вдома, не збиратися групами на вулицях. З понеділка пільговикам обмежили права на безкоштовний проїзд у громадському транспорті.

На Полтавщині почали обробляти засобами дезінфекції всі дитячі майданчики. Хоча людей закликають не випускати дітей на вулиці.

Обробка дитячого майданчика в Гадячі на Полтавщині
Обробка дитячого майданчика в Гадячі на Полтавщині

У Києві з понеділка громадський транспорт возитиме тільки медиків, рятувальників, поліцейських, працівників магазинів і аптек та інших працівників служб і закладів, робота яких дозволена на період карантину.

Читайте також:
Зростання рівня захворюваності на коронавірус не сумісне з роботою дискотек, нічних клубів і закладів громадського харчування у Кременчуці.
12 вересня, 14:51
На акцію протесту зібралися близько 150 осіб.
09 вересня, 14:51
Разом з тим до послаблення карантину не готові Київ та ще 16 областей.
03 вересня, 16:02
В області заборонені концерти, дискотеки й робота нічних клубів.
31 серпня, 18:38
Обмеження і зонування територій за кольорами буде діяти як мінімум до 1 листопада
26 серпня, 16:30
Недалекоглядна політика команди Зеленського щодо поборення COVID-19 погіршує епідеміологічну ситуацію в країні.
23 серпня, 15:34