Ветерани війни засудили дії нардепа-рубача: «Каплін працює на російського агресора»

ПОЛТАВА
21.11.2014, 14:57
Ветерани війни засудили дії нардепа-рубача: «Каплін працює на російського агресора»

Октябрська районна організація ветеранів Полтави та Октябрська спілка ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) виступили з засудженням рубанини і скандалу у міськраді, що влаштував новобраний народний депутат Сергій Каплін.

Ветеранські спілки виступили зі спільної заявою:

«Октябрська районна організація ветеранів Полтави та Октябрська спілка ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів) засуджують дії народного депутата Сергія Капліна, які виходять за межі адекватної поведінки людини, а саме: безладу, який із сокирою в руках він вчинив у Полтавській міській раді.

У той час, коли наші хлопці воюють в зоні АТО, народні обранці, користуючись своєю недоторканістю, роблять усе, що їм заманеться. Більше того, у такій важкій інформаційній війні, що супроводжує бойові дії на Сході, такі вчинки чудово працюють «на руку» російському агресору.

Порубані двері — це майно всієї територіальної громади міста. І ті кошти, що тепер необхідно витратити на їх відновлення, можна було б витратити на підтримку інвалідів війни 1-ї групи, які прикуті до ліжка, хлопців, які без рук і ніг повернулися з АТО, чи сімей загиблих. 3 грудня — Міжнародний день інвалідів...

Ми прагнемо побудувати правову державу. Але як же це можливо, якщо самі законодавці вчиняють дії, що суперечать не лише правовим нормам, а й загальноприйнятим нормам моралі?!» – ідеться в заяві.


Читайте також:
Паніка щодо евакуйованих із Китаю здійняла хвилю обурення.
10:52
Відкриті торги визначили виконавця ремонтних робіт на шляхопроводі по проспекту Свободи у Кременчуці.
10:30
На Полтавщині очікують міністра внутрішніх справ.
10:15
Напруга у Нових Санжарах викликана інформаційними маніпуляціями.
09:25
Панікою можуть скористатися задля дестабілізації ситуації в країні.
08:56
Громадські слухання щодо розроблення Генерального плану розвитку відбулися у Бутенківській об'єднаній територіальній громаді.
вчора, 09:25