Ветеранські видавництва знову не допускають до участі у «Книжковому Арсеналі»

КНИГИ
30 березня, 07:29
Одна з книг ветеранських спогадів
Одна з книг ветеранських спогадів
Фото: Galinfo.com.ua

Видавці звинувачують оргкомітет в ідеологічній заангажованості.

Оргкомітет Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» відмовив у участі видавцю Марку Мельнику. Про це повідомив сам видавець.

«Книжковий Арсенал цьогоріч відмовив в участі нашому видавництву, а разом з нами ще двом новоствореним ветеранським проєктам, які подавали заявку через нас. Звісно, що це упереджене ставлення щодо нас через ідеологічну заангажованість Арсеналу», – пояснив Мельник.

«Книжковий Арсенал» не вперше вступає у конфлікт із видавництвами, які були засновані учасниками війни на Донбасі і спеціалізуються на патріотичній та мілітарній літературі.

Так, минулого року фестиваль відмовив у участі видавництвам «Zалізний Тато» та ДІПА. Через це розгорівся чималий скандал. Видавці звинуватили оргкомітет не тільки в ідеологічній упередженості, але й у тісних зв'язках із Фондом Рози Люксембург (Rosa Luxemburg Stiftung) – структурою, афільованою з німецькою партією «Ліві» (Die Linke), яка спеціалізується на підтримці неомарксистських, ЛГБТ- та феміністичних рухів та ініціатив.

Марко Мельник заявив, що не буде влаштовувати скандалу, натомість ініціює окремий книжковий фестиваль «для патріотичних видавництв, вільних від лівої пропаганди, збочень та капітулянтства». Тим паче, відзначив видавець, проведення «Книжкового Арсеналу» наразі виглядає проблемно.

Читайте також:
Даний законопроєкт у Раді підтримав 271 народний обранець.
17 вересня, 14:35
Доброволець Олександр Корнійко на псевдо "Чорний" віддав своє життя за Україну у лютому 2017 року під час обстрілу селища Зайцеве.
14 вересня, 10:47
Екстраполюємо американського генерала-пацифіста на сучасні українські терени.
13 вересня, 18:35
"Гаранту" за будь-що важливо показати, як він прагне миру, але ціна за його бажання дорівнює життю кожного нашого захисника.
07 вересня, 09:49
Парламентарі 12 країн світу у спільному зверненні закликали світ не забувати про російську агресію проти України, яка триває
24 серпня, 17:50