Ветеранські видавництва знову не допускають до участі у «Книжковому Арсеналі»

КНИГИ
30.03.2020, 07:29
Одна з книг ветеранських спогадів
Одна з книг ветеранських спогадів
Фото: Galinfo.com.ua

Видавці звинувачують оргкомітет в ідеологічній заангажованості.

Оргкомітет Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» відмовив у участі видавцю Марку Мельнику. Про це повідомив сам видавець.

«Книжковий Арсенал цьогоріч відмовив в участі нашому видавництву, а разом з нами ще двом новоствореним ветеранським проєктам, які подавали заявку через нас. Звісно, що це упереджене ставлення щодо нас через ідеологічну заангажованість Арсеналу», – пояснив Мельник.

«Книжковий Арсенал» не вперше вступає у конфлікт із видавництвами, які були засновані учасниками війни на Донбасі і спеціалізуються на патріотичній та мілітарній літературі.

Так, минулого року фестиваль відмовив у участі видавництвам «Zалізний Тато» та ДІПА. Через це розгорівся чималий скандал. Видавці звинуватили оргкомітет не тільки в ідеологічній упередженості, але й у тісних зв'язках із Фондом Рози Люксембург (Rosa Luxemburg Stiftung) – структурою, афільованою з німецькою партією «Ліві» (Die Linke), яка спеціалізується на підтримці неомарксистських, ЛГБТ- та феміністичних рухів та ініціатив.

Марко Мельник заявив, що не буде влаштовувати скандалу, натомість ініціює окремий книжковий фестиваль «для патріотичних видавництв, вільних від лівої пропаганди, збочень та капітулянтства». Тим паче, відзначив видавець, проведення «Книжкового Арсеналу» наразі виглядає проблемно.

Читайте також:
Опінії
Пентагон заявив, що 14% нафтопереробних потужностей росіян вже виведені з ладу.
21 травня, 16:35
Опінії
Україні потрібна стабільна, постійна, довгострокова військово-технічна та економічна підтримка цивілізованого світу
06 травня, 11:46
Війна
Війну росії з Україною неможливо заморозити. Історія та географія свідчать, що стійкий мир неможливий.
02 травня, 10:34
Опінії
Україна знову зазнала масованого удару. Прильоти по всій території країни. Руйнування, жертви, у Харкові сильні пожежі. Хто це бачив?
11 квітня, 10:33
Світ
Офіційні делегації Палестинської та Ізраїльської держав приїхали у Доху. Тут розпочинаються перемовини сторін щодо припинення вогню.
18 березня, 12:34
Опінії
Активізація бойових дій уздовж всієї лінії зіткнення, в тому числі і на кордоні з Республікою Білорусь — не за горами.
28 лютого, 18:29