Ветеранські видавництва знову не допускають до участі у «Книжковому Арсеналі»

КНИГИ
30.03.2020, 07:29
Одна з книг ветеранських спогадів
Одна з книг ветеранських спогадів
Фото: Galinfo.com.ua

Видавці звинувачують оргкомітет в ідеологічній заангажованості.

Оргкомітет Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» відмовив у участі видавцю Марку Мельнику. Про це повідомив сам видавець.

«Книжковий Арсенал цьогоріч відмовив в участі нашому видавництву, а разом з нами ще двом новоствореним ветеранським проєктам, які подавали заявку через нас. Звісно, що це упереджене ставлення щодо нас через ідеологічну заангажованість Арсеналу», – пояснив Мельник.

«Книжковий Арсенал» не вперше вступає у конфлікт із видавництвами, які були засновані учасниками війни на Донбасі і спеціалізуються на патріотичній та мілітарній літературі.

Так, минулого року фестиваль відмовив у участі видавництвам «Zалізний Тато» та ДІПА. Через це розгорівся чималий скандал. Видавці звинуватили оргкомітет не тільки в ідеологічній упередженості, але й у тісних зв'язках із Фондом Рози Люксембург (Rosa Luxemburg Stiftung) – структурою, афільованою з німецькою партією «Ліві» (Die Linke), яка спеціалізується на підтримці неомарксистських, ЛГБТ- та феміністичних рухів та ініціатив.

Марко Мельник заявив, що не буде влаштовувати скандалу, натомість ініціює окремий книжковий фестиваль «для патріотичних видавництв, вільних від лівої пропаганди, збочень та капітулянтства». Тим паче, відзначив видавець, проведення «Книжкового Арсеналу» наразі виглядає проблемно.

Читайте також:
Опінії
На маніакальному прагненні підкорити світ виникла країна-молох. Її лідер, подібно до божества-молоха, живе людськими жертвопринесеннями.
30 квітня, 16:09
Світ
"Безвідповідально ставити ці дві країни, росію й Україну, на один рівень"
22 квітня, 06:55
Опінії
Авторитарний режим теперішньої РФ упевнено і вперто наслідує найганебніші практики доби СССР. Особливо, коли йдеться про геноцид.
18 квітня, 19:44
Опінії
Владімір Путін настільки сакралізував наш півострів, що радше обміняє його на Брянськ із Курськом, аніж віддасть законному власнику.
10 березня, 16:50
Опінії
Лінія фронту Херсонщини, крім частини островів та плавнів Херсону, офіційно не є зоною бойових дій.
04 березня, 16:25
Опінії
путінська пропаганда намагається всіма засобами дезінформації не допустити публікації правди про російську агресивну війну.
25 лютого, 14:25