Від погроз "взяти Київ за три дні" до закликів купувати ППО

СВІТ
04.03.2023, 10:23
Від погроз "взяти Київ за три дні" до закликів купувати ППО

В Держдумі рф порадили "поважаючим себе" бізнесам купувати ППО для захисту своїх об'єктів

Голова комітету Держдуми рф з оборони Андрій Картаполов запропонував компаніям самотужки купувати системи ППО і ставити їх на своїх об’єктах.

Про це повідомляє медіа агенція "Останній Бастіон" з посиланням на The Moscow Times.

За його словами, росія - велика країна, тому "завжди знайдеться щілина", крізь яку може пролетіти безпілотник. А бюджет Міноборони спрямований на "захист важливих державних та військових об’єктів".

На думку депутата, такий внесок бізнесу в безпеку дозволить захистити нафтобази, газорозподільні станції, електростанції, мости, шляхопроводи та заводи.

"Є досить недорогі засоби боротьби з безпілотними літальними апаратами, які кожна поважаюча себе корпорація може закупити та встановити на свої об'єкти", - заявив Картаполов.

Він також вважає, що бізнесмени мають купувати системи ППО на постійній основі, мотивуючи це "протидією терористам".

Раніше повідомлялося, що росія почала активно посилювати протиповітряну оборону навколо Москви через побоювання ударів українських безпілотників.

Пізніше у мережі з'явилися кадри, як у Москві встановлюють ЗПРК "Панцир-С1" на даху адмінбудівель, у тому числі Міннападу рф.


Цікаво було б дізнатися, скільки засобів ППО закупили під час війни українські олігархи для захисту вкраденого ними в українців майна та об'єктів критичної інфраструктури.

Нагадаємо, що Ахметов, як і Коломийський, Фірташ, Григоришин, Бойко, Новинський та інші, за рахунок системних грабежів України та українців, мають найдорожчі квартири у Лондоні, будинки на узбережжі Середземного моря, вілли у Швейцарії.

Але і цього, як виявляється, їм мало. Тепер вони радять українцям виїхати з власної країни, і водночас скуповують газові родовища на Полтавщині.

В разі, якщо олігархи, паразитуючі на хребтах українців, виявляться не здатними відновити, за рахунок награбованого, об'єкти критичної інфраструктури, то держава, націоналізована українцями, має націоналізувати Обленерго, Облгази, водоканали, та все інше загарбане майно.

У ці важкі, але певно доленосні для всіх нас часи, маємо нарешті утвердити власний порядок на своїй землі, адже нехтування природним станом речей упродовж останніх 30 років призвело до розмиття навіть декларованих чинним законодавством прав українців.

Саме тому "Останній Бастіон" виступив з ініціативою прийняття Закону про Національну Державу, який визначає Україну як національну державу Українського Народу.

Читайте також:
Війна
У Москві жінка написала на власного сина донос у поліцію, через те, що він почав вивчати українську мову.
11 квітня, 16:11
Війна
Щоночі в окупованому місті на півдні Запорізької області відчувається їдкий запах. Фасади будинків вкриваються темним нальотом.
07 березня, 20:32
Світ
У Південній Кореї рекордно зросла кількість шукачів притулку з росії
26 лютого, 17:36
Війна
Московити зробили додаткову тактичну групу, яка застосовується для пусків саме балістичних ракет із території росії.
21 лютого, 15:56
Мистецтво
Шедеври світового мистецтва, незаконно привласнені московитами, опиняються за безцінь у приватних колекціях. Українська дипломатія мовчить.
20 лютого, 06:07
Війна
ГУР потопили великий десантний корабель окупантів «Цезар Куніков».
14 лютого, 09:05