Рінат Ахметов закликає українців покинути власну країну, а сам скуповує газові родовища

ПОЛІТИКА
29.11.2022, 15:24
Рінат Ахметов закликає українців покинути власну країну, а сам скуповує газові родовища

"Збитковий" ДТЕК Ахметова купив два родовища газу на Полтавщині за 1,3 мільярда

Компанії, які входять в портфель "ДТЕК Нафтогаз" на відкритому аукціоні придбали право розробки двох газових площ в Полтавській області за 1,3 млрд грн.

Як повідомляє пресслужба енергохолдингу ДТЕК олігарха Ріната Ахметова, обидві ділянки мають увійти в загальну модель розробки компанією газових родовищ Полтавського регіону.

Зокрема, ДТЕК заплатить до державного бюджету 1,1 млрд грн за розробку Майорівської площі і 211 млн грн за розробку Бірківсько-Зіньківської площі.

В компанії уточнили, що ділянки потребують детального геологічного вивчення для підтвердження їх перспективності та подальшого виходу на промислову розробку.

Як повідомлялося, раніше структури "ДТЕК Енерго" направили $50 млн на викуп власних євробондів з погашенням у 2027 році за ціною до 27% від номіналу. Ще одна компанія Ахметова Ornex Limited викупить євробонди "ДТЕК ВДЕ" на 20 млн євро з дисконтом 70%.

При цьому наприкінці жовтня голова ДТЕК Максим Тімченко заявляв, що теплоенергетичні станції енергетичного холдингу ДТЕК за січень-жовтень 2022 року отримали 17,6 млрд грн збитків, більше третини яких – у третьому кварталі. У зв'язку з цим Тімченко наголосив на необхідності підтримки з боку держави для ДТЕК, а також підвищення максимальних цін на електроенергію для бізнесу.

Водночас він не уточнив фінрезультати інших підприємств, що входять до складу ДТЕК, зокрема тих, що займаються видобутком вугілля та експортом електроенергії.

Також у ДТЕК попросили українців виїхати з власної країни.

Аби зменшити навантаження на енергомережі, українцям варто подумати про виїзд з країни на декілька місяців.

Про це заявив генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко в інтерв’ю BBC.

«Якщо є можливість знайти альтернативне місце проживання ще на три-чотири місяці, це дуже допоможе системі», – зазначив Тимченко.

ДТЕК створено у 2005 році для управління енергетичними активами групи "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ) Ріната Ахметова.


Нагадаємо, що Ахметов, як і Коломийський, Фірташ, Григоришин, Бойко, Новинський та інші, за рахунок системних грабежів України та українців, мають найдорожчі квартири у Лондоні, будинки на узбережжі Середземного моря, вілли у Швейцарії.

Рінат Ахметов закликає українців покинути власну країну, а сам скуповує газові родовища_1

Але і цього, як виявляється, їм мало. Тепер вони радять українцям виїхати з власної країни, і водночас скуповують газові родовища на Полтавщині.

Рінат Ахметов, який під час війни розкошує за рахунок зубожілого населення, яскраво демонструючи закон збереження енергії, згідно якого енергія не виникає з нічого і не зникає в нікуди, а може лише перетворюватись з однієї форми на іншу.

Оголосивши "тотальну деолігархізацію" для 73% лохторату, Зеленський продовжує політику своїх попередників, даючи олігархам (особливо Коломойському) грабувати воюючу країну та заробляти на зубожілих українцях.

У ці важкі, але певно доленосні для всіх нас часи, маємо нарешті утвердити власний порядок на своїй землі, адже нехтування природним станом речей упродовж останніх 30 років призвело до розмиття навіть декларованих чинним законодавством прав українців.

Саме тому "Останній Бастіон" виступив з ініціативою прийняття Закону про Національну Державу, який визначає Україну як національну державу Українського Народу.

В разі, якщо олігархи, паразитуючі на хребтах українців, виявляться не здатними відновити, за рахунок награбованого, об'єкти критичної інфраструктури, то держава, націоналізована українцями, має націоналізувати Обленерго, Облгази, водоканали, та все інше загарбане майно.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Політика
Такий девіз олігарха Зеленського.
16 березня, 08:17
Кримінал
Родина російського олігарха узбецького походження продовжує розкошувати в Європі. Але правоохоронці ФРН стали на заваді.
05.10.2023, 18:55
Кримінал
Також НЕК "Укренерго" збагатили Коломойського на 1,4 млрд грн
29.08.2023, 10:51
Блоги
У реєстр олігархів не внесено жодного прізвища, оскільки Україна перебуває у стані війни.
11.08.2023, 07:39
Опінії
Було б дуже чудово для України, аби ще зірка Єрмака і Татарова закотилася до бісової матері. Тоді б уроборос корупції зник сам собою...
01.06.2023, 20:53
Виміри
А українцям зелена сволота, яка окупувала Україну, пропонує підвищити тариф на електроенергію.
24.04.2023, 16:03