Від великого до смішного – один крок

Опінії
17.01.2022, 08:33
Від великого до смішного – один крок
Фото: Twitter

Або про черговий викид найвеличнішого ряженого...

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Заувага мимохідь, до слова. Не всі з нас відчувають прірву між Шевченком Тарасом Григоровичем (Кобзарем) і Шевченком Андрієм Миколайовичем (Шевою). Та це й не обов'язково – знати Шеву.

Тим не менше, приклад з убивчим фіаско останнього на посаді тренера ніякої італійської "Дженоа" та його звільненням "з тріском", після всього лише двомісячної каденції, є черговою демонстрацією глибинної сутності цілого розсипу народних спостережень:

«Не пхайся, де тебе не треба», «Коли не тямиш, то й не берися», «Не піп — не сунься в ризи», «Не сунь голови, куди не влізе», «Коли не пиріг, то й не пирожися», «Коли не коваль, то й кліщів не погань», «Коли не Кирило, то не пхай там рило»....

А оце ще про рило зацініть: «Сало без горілки, що свиня без рила»! Себто, коли неширокий лобом, то пакуй манатки. Ну, мо', й не зовсім комільфо, але десь так.

З одинадцяти матчів під орудою нашого прославленого футболіста грифони з "Дженоа" – сім програли, три звели на нічию, один випадково виграли. Пече раків зірка. 15 січня виставили "за ворота"!

Тепер до чергового викиду найвеличнішого ряженого. То вже таке, що країну, яка здуру обрала його посадовцем, ділять вздовж і впоперек за його спиною, шоумен печеться про колегу з паралельного світу – футбольного, пише:

«Андрій Миколайович, Шева. Не лише вся наша країна, а й уся Європа знає, на яку гру здатна команда під твоїм керівництвом. Тому нехай це буде лише «перший клубний млинець нанівець» на початку великої кар'єри великого тренера. Віримо – не зламаєшся, знаємо, що станеш іще кращим! І головне. Найсильніше тебе люблять в Україні. Тому повертайся працювати додому…».

Попасти пуцькою на клавішу рояля – це тобі не країною кермувати, а бути легендою у "Мілані" із золотим м'ячем на руках – точно не значить нічию з казахами вважати епохальним початком кар´єри. Таких неадекватів, у переважній більшості випадків, у три вирви гонять. Одного погнали.

Принишкли вболівальники підлошного "Кривбасу" − одведи й одступи, призначить Шеву "додому"!
Читайте також:
Опінії
Залужний скасував свій наказ про призначення Луценка командиром взводу аеророзвідки 59 бригади
04.03.2023, 09:05
Опінії
В який спосіб колишній генеральний, прости господи, прокурор Юрій Луценко – став аж цілим капітаном і «командиром взводу»
28.02.2023, 09:05
Війна
Незламних українських захисників на Донбас агресор намагається залякати не тільки обстрілами, але й пропагандистськими листівками.
20.11.2022, 09:56
Війна
У республіці Тива сім'ї мобілізованих на війну проти України отримають незвичну компенсацію – по одному барану за мобілізованого "барана"
30.09.2022, 15:00
Війна
Напередодні 31 липня на росії мали святкувати день Військово-морського флоту. Але щось в окупантів знову пішло не за планом.
01.08.2022, 20:56