Видали перший українськомовний підручник з естонської мови

КНИГИ
28 квітня, 12:17
Видали перший українськомовний підручник з естонської мови
Фото: Facebook

Основним автором книги "Розмовляємо естонською. Мініграматика з тематичним словником" є доцент Тартуського університету Гейніке Гейнсоо.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав співавтор і радник зі стратегічної інформації міжнародної неприбуткової організації ЕКОМ Максим Касянчук. 

За його словами, мета навчального посібника — показати, що естонська мова не є надто важкою та заохотити українців до її вивчення.

«Наш підручник для вивчення естонської мови помістився у майже кишенькову книгу формату А5 із м’якою обкладинкою. Він ознайомлює з базовою структурою естонської мови та робить загальний огляд естонської граматики та лексики», — написав Максим Касянчук.

Автори сподіваються, що навчальний посібник сприятиме подальшим тісним культурним і економічним контактам між естонцями та українцями.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", у Фінляндії видали книгу-дослідження про російську агресію в Україні.

Читайте також:
Журналістське розслідування "Останнього Бастіону" про якість життя та навчання студентів у ПДАУ.
22 жовтня, 10:44
Українцям слід відмовитися від "шкарпетизації" Дня захисника України, який чомусь нині вважають "чоловічим святом".
14 жовтня, 07:59
До таких висновків дійшли американські вчені, які вивчали успішність та самопочуття 4317 учнів.
13 жовтня, 12:23
Виявляється найпопулярнішу у світі порнографічну платформу можна використовувати не за призначенням, а для власного саморозвитку.
27 вересня, 12:53
Не може людина, закінчивши Гарвард чи Оксфорд, серйозно сприймати вчорашніх коміків. Це не смішно – це соромно.
24 вересня, 11:35
Натомість в Україні влада, політики та чиновники замість реформи освіти всіляко прагнуть відмовити громадянам у доступі до знань.
04 вересня, 08:01