Видали перший українськомовний підручник з естонської мови

КНИГИ
28 квітня, 12:17
Видали перший українськомовний підручник з естонської мови
Фото: Facebook

Основним автором книги "Розмовляємо естонською. Мініграматика з тематичним словником" є доцент Тартуського університету Гейніке Гейнсоо.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав співавтор і радник зі стратегічної інформації міжнародної неприбуткової організації ЕКОМ Максим Касянчук. 

За його словами, мета навчального посібника — показати, що естонська мова не є надто важкою та заохотити українців до її вивчення.

«Наш підручник для вивчення естонської мови помістився у майже кишенькову книгу формату А5 із м’якою обкладинкою. Він ознайомлює з базовою структурою естонської мови та робить загальний огляд естонської граматики та лексики», — написав Максим Касянчук.

Автори сподіваються, що навчальний посібник сприятиме подальшим тісним культурним і економічним контактам між естонцями та українцями.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", у Фінляндії видали книгу-дослідження про російську агресію в Україні.

Читайте також:
ПДАА випускає спеціалістів однієї з найпопулярнішої професії у світі.
19 липня, 11:58
Головною причиною самі освітяни називають небажання молодих випускників вишів іти працювати у педагогічну галузь.
24 квітня, 15:45
У Таврійському національному університеті ім. В.І. Вернадського продовжується, як ні в одному іншому, колотнеча з виборами ректора
26 березня, 17:45
Що таке “Навчай для України” і як українська молодь відкриває нові освітні можливості для дітей в малих населених пунктах
05 березня, 12:05
Нав'язування відвертого "європоцентризму" у вітчизняних шкільних курсах є неприпустимим, бо сприяє викривленню історичної пам'яті учнів.
02 березня, 07:59
Помічникам також встановлено розмір різного роду грошових виплат.
03.12.2020, 15:17