Відеофакт: «Вовки Да Вінчі» на варті Куп'янська

ВІЙНА
16.08.2023, 16:00
Відеофакт: «Вовки Да Вінчі» на варті Куп'янська

Вже 9 років поспіль українські воїни-добровольці беззупинно нищать російського окупанта на всьому обширі фронту від Херсону до Вовчанська.

Йдеться про Окремий батальйон "Вовки Да Вінчі" Збройних Сил України, який нині захищає Харківщину, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Slidstvo.Info".

Куп'янський напрямок, де росіяни зосередили до понад 100 тисяч свого гарматного м'яса з 900 танками, – найгарячіша точка Східного фронту, навіть Бахмут і Лиман поступаються за такими показниками.

«Вони, очевидно, хочуть контрнаступати, забрати ті території, яка українська армія забрала ще восени минулого року. Так, це ми відвоювали. Ми конкретно зараз живемо на тих вулицях, у тих будинках, які ми звільняли. Особисто! Село Богуславка, яке звільняли ті хлопці, котрі загинули. А росіяни... Ну, що росіяни?

Вони 100%-во не полишать цю ідею, у них 100%-во стоїть завдання взяти Куп'янськ. Це з розмов із полоненими. Ті задачі, які перед ними ставляться. Я думаю, що в української армії є всі сили, щоб стримати їх навіть відкинути на ту маленьку ділянку, на якій ворогу вдалося просунутися», – прокоментував ситуацію боєць батальйону "Вовки Да Вінчі" Сергій Філімонов.

Насамкінець медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати, що нині Добровольчий Український Корпус "Правий сектор", насамперед, – велике Бойове Братерство воїнів-націоналістів, об'єднаних однією ідеєю.

Читайте також:
Війна
Львів'янин, широта душі якого не знала меж. Українець, якому доля судила виявити справжню мужність козака-характерника до останнього подиху.
15 березня, 15:30
Війна
Боротьба за Свободу, Незалежність і Державну Самостійність у крові нашого народу
14 березня, 10:35
Війна
Білорус приїхав влітку 2016 року, як доброволець доєднався до полку «Азов», аби допомагати українцям у боротьбі з російським вторгненням.
02 лютого, 16:17
Війна
Уже 10-й рік Україна у борні за волю й державність проти східного сусіда. Ця війна породила чимало Героїв, серед яких і наш земляк.
25 січня, 12:31
Опінії
Маємо знати та поширювати інформацію про наших Героїв-захисників. Тільки так загартовуватимуться наступні покоління.
04.09.2023, 18:35
Опінії
Кожен день наші козаки роблять усе, щоби свята Українська земля була очищена від російських окупантів. Раз і назавжди!
31.08.2023, 18:35