У цій війні переможе той, хто протримається більше, – Валерій Пекар

ВІЙНА
14.08.2023, 20:03
У цій війні переможе той, хто протримається більше, – Валерій Пекар
Фото: Facebook

На відміну від Кремля, Офіс Президента не спромігся навіть підготувати стратегію перемоги України, бо звільнення територій – не перемога.

Таку думку висловив авторитетний підприємець, громадський діяч і викладач Києво-Могилянської бізнес-школи Валерій Пекар, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Він переконує, що російська стратегія перемоги проста: витримати до моменту, поки Україна зламається, – перш за все, зламається ресурсно, через втрату людей, готових воювати.

У його словах читається заклик до чинної влади на Печерських пагорбах перестати займатися популізмом і ура-патріотичною пропагандою, але нарешті ухвалити вадливі рішення, доки примарна поразка не стала невідворотною дійсністю.

«Будьмо відверті: у цій війні переможе той, хто протримається більше (це не означає, що війна триватиме обов’язково роки й тим більше десятиліття). Підбиймо рахунки. Що маємо ми та що має ворог на сьогодні?

  1. РФ: Напівзруйнована, але в цілому стабільна економіка. ВПК у робочому стані, перейшов на воєнні рейки, навчився обходити обмеження. Армія зазнає шалених втрат, але вчиться на власних помилках. Зубожіння населення сприяє мобілізації. Владні еліти згуртовані, бо поки не бачать іншого виходу для себе. Невразливість суспільства до наших ІПСО.
  2. Україна: Сильна підтримка союзників, яка може закінчитися внаслідок їхніх внутрішніх політичних процесів. Завищені очікування, створені владою і медіа, внаслідок – вигорання значної частини суспільства. Висока корупція, організаційний бардак, купа ворожих шпигунів на керівних посадах, постійний пошук простих рішень, що створюють додаткові проблеми. Тиск на бізнес заважає відновленню економіки. ВПК приблизно там же, де й на початку вторгнення. Вразливість суспільства до ворожих ІПСО.

Ви зараз скажете, що я навмисне фарбую картинку чорним. Це правда. Але ж є достатньо людей, які вже безпідставно зафарбували її рожевим. Треба завжди переоцінювати ворога й недооцінювати себе, як учив ще Сунь Цзи», – наголосив Валерій Пекар.

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам про те, що поразки на фронті військово-політичне керівництвор ресурсної федерації московії сприймає як не критичні тимчасові невдачі.

Читайте також:
Світ
Воєнна агресія спровокована Москвою проти України, катастрофічною для обох країн. Однак жертва завжди страждає більше за нападника.
14 квітня, 07:00
Війна
У Кремлі добре усвідомлюють схильність НАТО берегти своїх військових і цивільних Тож у РФ може виникнути стимул застосувати ядерну зброю.
08 березня, 19:04
Війна
Московські стратеги ніколи не відмоляться від імперських зазіхань на землі сусідів. Люди їх турбують менше за все.
04 березня, 08:27
Життя
38% тропіків Південної Америки може не просто перебудуватись на інший тип екосистеми, а цілковито деградувати. Із цим треба щось робити.
26 лютого, 06:09
Світ
Ресурсна федерація московії цілком здатна «блискавично» захопити Естонію, Латвію та Литву. Питання лише у тому, коли це станеться.
11 лютого, 16:31
Війна
Кремлівський агресор не вгомониться, доки не підкорить усю Україну. Але наразі для цього окупантам усе ще бракує сил і засобів.
04 лютого, 14:53