Відомий італійський шансоньє пропонує Сальвіні зустрітися з Путіним на татамі

СВІТ
01 червня, 11:24
Відомий італійський шансоньє пропонує Сальвіні зустрітися з Путіним на татамі
Фото: CdS

Чемпіонат світу з дзюдо, який невдовзі відбудеться у Будапешті, може стати місцем, де у спаринґу зійдуться не тільки атлети, але й політики.

Про це під час зустрічі з колишнім міністром внутрішніх справ Італії правопопулістом Маттео Сальвіні заявив відомий співак Альбано Каррізі, передає "Corriere della Sera".

На думку представника італійської естради, котрий також є промоутером вказаного спортивного заходу, президент РФ і прем'єр-міністр Угорщини можуть поділитися власним досвідом з утримання влади.

«Я вважаю, що дипломатія стає дієвішою, коли головні її áктори сходяться не в офіційних кабінетах, а на подібних неформальних змаганнях, так би мовити "без краваток". Наш Сальвіні має вчитися у таких сильних лідерів, якими є Орбан і Путін, тож йому слід їхати до Будапешту», – зазначив Аль Бано.

Водночас сам ексочільник МВС Італії утримався від коментарів і станом на цю мить не відомо, чи відвідає він щорічний чемпіонат світу з дзюдо в столиці Угорщини.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", 13-річний син Рамзана Кадирова здобув незаслужену перемогу на професійному міжнародному турнірі з боксу для юніорів.

Читайте також:
Офіційний Єреван вважає провокаційною союзницьку угоду, днями підписану президентами Азербайджану і Туреччині у місті Шуша.
19 червня, 08:59
Українці можуть сподіватися, що дружні стосунки з країною-аґресором можливі тільки за умови повної деокупації всіх наших територій.
12 червня, 17:04
Спікер естонського парламенту запевнив президента частково визнаної Республіки Косово у всебічній підтримці на шляху до євроінтеґрації.
11 червня, 10:34
Туреччина посилює свій вплив у країнах Північної Африки; у найближчих планах — будівництво власної військової бази у Хартумі.
31 травня, 10:34
Звільнити журналіста також вимагають найвпливовіші держави світу.
25 травня, 16:47
Українські дипломати й надалі готові вдаватися до подібної відповіді.
27 квітня, 16:04