Відомий італійський шансоньє пропонує Сальвіні зустрітися з Путіним на татамі

СВІТ
01 червня, 11:24
Відомий італійський шансоньє пропонує Сальвіні зустрітися з Путіним на татамі
Фото: CdS

Чемпіонат світу з дзюдо, який невдовзі відбудеться у Будапешті, може стати місцем, де у спаринґу зійдуться не тільки атлети, але й політики.

Про це під час зустрічі з колишнім міністром внутрішніх справ Італії правопопулістом Маттео Сальвіні заявив відомий співак Альбано Каррізі, передає "Corriere della Sera".

На думку представника італійської естради, котрий також є промоутером вказаного спортивного заходу, президент РФ і прем'єр-міністр Угорщини можуть поділитися власним досвідом з утримання влади.

«Я вважаю, що дипломатія стає дієвішою, коли головні її áктори сходяться не в офіційних кабінетах, а на подібних неформальних змаганнях, так би мовити "без краваток". Наш Сальвіні має вчитися у таких сильних лідерів, якими є Орбан і Путін, тож йому слід їхати до Будапешту», – зазначив Аль Бано.

Водночас сам ексочільник МВС Італії утримався від коментарів і станом на цю мить не відомо, чи відвідає він щорічний чемпіонат світу з дзюдо в столиці Угорщини.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", 13-річний син Рамзана Кадирова здобув незаслужену перемогу на професійному міжнародному турнірі з боксу для юніорів.

Читайте також:
Влада Туреччини продовжує демонструвати свою власну суб'єктність у міжнародній політичній арені; нам є чого повчитися у турків.
25 жовтня, 10:27
Дипломатка Робін Данніґан відповідатиме в Держдепартаменті США за політику щодо України та сусідів
08 вересня, 16:08
Не отримавши бажаного від спантеличеного старця Джозефа Байдена, "моторний" Володимир Зеленський гайнув по інвестиції до Кремнієвої долини.
04 вересня, 20:07
Американська влада обіцяє і надалі відстоювати сталу підтримку євроатлантичних прагнень українського народу.
02 вересня, 12:16
Туреччина готова співпрацювати з новою владою Афґаністану тільки після того, як рух "Талібан" доведе власну спроможність до діалоґу.
30 серпня, 08:48
Стратеґічний партнер України — Азербайджан — свідомо відмовився від участі у саміті "Crimea Platform" через вплив РФ.
27 серпня, 12:04