Відпустіть нарешті українську економіку, дайте їй дихати!

08.09.2023, 17:28
Відпустіть нарешті українську економіку, дайте їй дихати!
Фото: Facebook

Для всіх нас війна проти російського загарбника – це "дощ надовго". Влада робить усе, щоби відтягнути перемогу своїм непотрібним популізмом.

Маленький не може перемогти великого силою, навіть якщо друзі дають йому багато зброї. Маленький мусить перемагати великого розумом, асиметрично, як Давид переміг Голіафа.

Російська економіка добре тримається в час війни. Російські еліти обрали стратегію нескінченної війни на виснаження, в якій Україна не має шансів.

Тож, поки товстий сохне, тонкий здохне!

Російські маси вірять у міф, що росіяни завжди програють і відступають, аж поки в якийсь момент станеться перелам, і росіяни переможуть, як завжди. Тому що їхній супротивник виснажився.

Поки ми ведемо війну за стратегією нашого ворога, а не за нашою власною, всі наші перемоги не перетворяться на поразку ворога. На жаль, ця дискусія непопулярна серед осіб, причетних до ухвалення рішень.

Натомість популярно створювати завищені очікування і тим самим проблеми собі і людям. Концентрація влади й відсутність дискусій грають на пониження результату.

Автор : Валерій Пекар
Читайте також:
Полтава
Громада за громадою Полтавщини слуги олігархічного проєкту «Довіра» підминають під себе. Рейдерське захоплення області триває.
09 липня, 13:47
Політика
Як Єрмак став головною людиною для Зеленського.
25 червня, 11:05
Опінії
В умовах тотальної війни це небезпечніше, ніж диктатура, і точно гірше, ніж демократія.
21 червня, 09:32
Позиція
Політтехнологи Єрмака заявили, що путін знову визнає Зеленського «легітимним».
15 червня, 12:09
Політика
Олександр Масюк оголосив, що йде в президенти.
08 червня, 10:05
Політика
Верховна рада України не розглядатиме законопроєкт щодо створення Військової поліції
05 червня, 18:55