Відпустіть нарешті українську економіку, дайте їй дихати!

08 вересня, 17:28
Відпустіть нарешті українську економіку, дайте їй дихати!
Фото: Facebook

Для всіх нас війна проти російського загарбника – це "дощ надовго". Влада робить усе, щоби відтягнути перемогу своїм непотрібним популізмом.

Маленький не може перемогти великого силою, навіть якщо друзі дають йому багато зброї. Маленький мусить перемагати великого розумом, асиметрично, як Давид переміг Голіафа.

Російська економіка добре тримається в час війни. Російські еліти обрали стратегію нескінченної війни на виснаження, в якій Україна не має шансів.

Тож, поки товстий сохне, тонкий здохне!

Російські маси вірять у міф, що росіяни завжди програють і відступають, аж поки в якийсь момент станеться перелам, і росіяни переможуть, як завжди. Тому що їхній супротивник виснажився.

Поки ми ведемо війну за стратегією нашого ворога, а не за нашою власною, всі наші перемоги не перетворяться на поразку ворога. На жаль, ця дискусія непопулярна серед осіб, причетних до ухвалення рішень.

Натомість популярно створювати завищені очікування і тим самим проблеми собі і людям. Концентрація влади й відсутність дискусій грають на пониження результату.

Автор : Валерій Пекар
Читайте також:
Блоги
Замість міністра Резнікова в офісі обговорюють призначення Рустема Умєрова, діючого голови Фонду держмайна.
31 серпня, 07:01
Блоги
Усі тищенки, трухіни та особливо ті, кого ще не схопили, будуть раді такому перебігу кримінальних справ.
28 серпня, 10:48
Політика
Понад 100 тисяч осіб вийшли на вулиці Тель-Авіва проти узурпації влади чинним прем'єр-міністром, який насаджує авторитарну судову реформу.
27 серпня, 18:55
Виміри
Зеленський та Єрмак хочуть закріпити за собою узурповану ними владу.
16 серпня, 12:35
Політика
Замість того, щоб позбутися Шуфрича, "Слуги" планують позбутися Комітету з питань свободи слова.
08 серпня, 07:29
Світ
З метою утримати владу у руках, проросійська хунта Ніґеру попросила допомоги у прігожинських терористів із ПВК "Вагнера".
05 серпня, 21:32