Відтермінована кара: на Уралі спалили могилу російського окупанта

СВІТ
10.02.2023, 08:07
Відтермінована кара: на Уралі спалили могилу російського окупанта
Фото: Telegram

У Свердловській області кремлівські силовики розшукують невідомих осіб, які "покращили" могилу воєнного злочинця.

З'ясувалося, що партизани спалили хрест і пластикові квіти знищеного в Україні окупанта, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Kompromat".

Як вдалося встановити, мобілізованого торік восени Сєргєя Мініахметова з селища Артьомовскоє поховали цьогоріч у січні, бо його відрядили на концерт Іосіфа Кобзона українські захисники.

Проте вже на 40-й день по смерті могила російського окупанта зі Свердловської області дивним чином згоріла; родина загарбника впевнена, що підпал здійснили біженці з Маріуполя, яких насильно вивезли на Урал.

Цілком очевидно, що здійснений невідомими особами вчинок – підлий, але така ж підла агресивна воєнна агресія Росії проти України вимагає подібних методів у відповідь: з московитами не можна інакше боротися як тільки по-московськи.

Також "Останній Бастіон" нагадує читачам, що шалені багатотисячні втрати російських окупантів у живій силі аж ніяк не лякають ні Кремль, ні самих жителів РФ.

Читайте також:
Економіка
Китайські комуністи переконані, що зможуть перемогти найбільшу економіку світу торговими обмеженнями. Підтримка РФ їм коштуватиме дорого.
24 травня, 14:52
Політика
Перша леді України, як і її чоловік, має справжній хист до театральщини й блазнювання. І від цього не стає краще українському суспільству.
19 травня, 11:15
Світ
Відома своєї відвертою українофобською і протипалестинською позицією жінка знову у центрі скандалу. Цього разу через роботу фотографів.
25 квітня, 21:47
Світ
Сіоністське лобі на берегах Потомаку знову активізувалося. Військово-релігійний режим аятол напередодні вночі завдав потужного удару.
14 квітня, 15:03
Політика
Кандидат не зміг набрати навіть 40% голосів
09 квітня, 10:41
Політика
Сіоністські селекціонери готуються до ритуального вбивства червоної корови Коли це має статися, — одному Ягве відомо...
31 березня, 20:57