Відтермінована кара: на Уралі спалили могилу російського окупанта

СВІТ
10 лютого, 08:07
Відтермінована кара: на Уралі спалили могилу російського окупанта
Фото: Telegram

У Свердловській області кремлівські силовики розшукують невідомих осіб, які "покращили" могилу воєнного злочинця.

З'ясувалося, що партизани спалили хрест і пластикові квіти знищеного в Україні окупанта, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Kompromat".

Як вдалося встановити, мобілізованого торік восени Сєргєя Мініахметова з селища Артьомовскоє поховали цьогоріч у січні, бо його відрядили на концерт Іосіфа Кобзона українські захисники.

Проте вже на 40-й день по смерті могила російського окупанта зі Свердловської області дивним чином згоріла; родина загарбника впевнена, що підпал здійснили біженці з Маріуполя, яких насильно вивезли на Урал.

Цілком очевидно, що здійснений невідомими особами вчинок – підлий, але така ж підла агресивна воєнна агресія Росії проти України вимагає подібних методів у відповідь: з московитами не можна інакше боротися як тільки по-московськи.

Також "Останній Бастіон" нагадує читачам, що шалені багатотисячні втрати російських окупантів у живій силі аж ніяк не лякають ні Кремль, ні самих жителів РФ.

Читайте також:
Війна
Кремлівського бункерного щура прислуга розбудила рано-вранці, щоби він встиг сховатися від українських безпілотних літальних апаратів.
31 травня, 19:11
Війна
Тепер російські загарбники перебувають в одній із захоплених ними лікарень Півдня із приголомшливим діагнозом – сибірська виразка.
25 квітня, 16:29
Кримінал
Співробітницю правоохоронного органу Наталю Буянову притягнено до дисциплінарної відповідальності за грубе порушення етичних правил.
24 квітня, 17:00
Світ
Одна з будівель, яка належить міністерству нападу та агресії ресурсної федерації московії, охоплена вогнем і їдким димом.
05 квітня, 20:25
Війна
Столиця ресурсної федерації московії під ударом безпілотних літальних апаратів, які ймовірно можуть належати Силам оборони України.
28 березня, 18:16
Політика
У центрі прифронтового Запоріжжя відкрили черговий довгобуд, який має задовольнити природні потреби всіх охочих випорожнитися.
13 березня, 19:17