Вигнані з ЄС шпигуни російського ГРУ поскаржилися путіну на життя в Москві

ВІЙНА
06.11.2023, 12:23
Російські шпигуни були викриті через любов до розкішного життя та нехтування конспірацією.
Російські шпигуни були викриті через любов до розкішного життя та нехтування конспірацією.

Життя на росії розчарувало московитських «розвідників».

Шпигуни головного розвідуправління росії (ГРУ) направили колективне звернення до кремлівського диктатора владіміра путіна, в якому поскаржилися на відсутність у Москві гідної роботи та місць у дитячих садках для їхніх дітей.

Як повідомляє The Insider, відповідний лист підписала 11 офіцерів, серед яких є один заступник командира частини.

У своїй скарзі вони сильно обурюються, що в інтернеті про них пишуть гидоту, а їхнім дружинам у російській столиці пропонують розвозити піцу.

Вигнані з ЄС шпигуни російського ГРУ поскаржилися путіну на життя в Москві_1

«Деякі коментатори в мережі інтернет договорилися до того, що стверджують про поголовне пияцтво та розпусту в керівництві Військової розвідки росії та свідомо перекрученому інформуванні командування Міністерства оборони та керівників держави напередодні проведення «СВО» на території України (так у росії називають повномасштабне вторгнення в Україну, — ред.)» — йдеться у зверненні.

Причому автори звернення скаржаться, що це нібито завдає значної шкоди росії.

Російські шпигуни повідомляють, що вони змогли напередодні вторгнення отримати важливу інформацію про склад різних частин ЗСУ та зірвати багато планів українців.

Але при цьому вони скаржаться, що в російських ЗМІ їхні подвиги не висвітлюються. Хоча The Insider легко спростував останнє твердження.

Владімір путін більше довіряв не доповідям розвідки, а своєму куму Віктору Медведчуку, згодом обміненому на полонених бійців «Азову», а також президенту-втікачу Віктору Януковичу і колишньому прем'єру Миколі Азарову, який втік до росії. Вони навперебій переконували путіна, що весь український народ з нетерпінням чекає на свого визволителя від «київського режиму».

Вигнані з ЄС шпигуни російського ГРУ поскаржилися путіну на життя в Москві_3

Також йдеться, що після початку вторгнення з країн ЄС було вислано 698 російських дипломатів, серед є чимало представників ГРУ, СЗР та ФСБ. Тепер вони скаржаться, що цим шпигунам немає місця на росії.

Висланим співробітникам намагаються знайти місця в російських посольствах в Африці, Азії, Південній Америці та країнах СНД, але й там усе зайнято товаришами по службі та «сусідами» з СЗР і ФСБ, і залишати насиджені місця ніхто не збирається. Тут потрібно або ще більше розширити штати посольств, або скорочувати співробітників МЗС, але, як повідомило джерело The Insider у МЗС, «міністр Лавров сильно пручається».

«Нам кажуть потерпіть і все владнаємо найближчим часом. Багато дружин, а у багатьох вища освіта, самі пішли працевлаштовуватися, але гідних професій і зарплат просто немає» — сказано у зверненні. При цьому там зазначається, що одній із них запропонували розвозити піцу.

Крім того, вони скаржаться на те, що для дітей не знайшлося місця в дитячих садках за місцем проживання та їх доводиться везти на інший бік міста по пробках. Зазначається, що багато офіцерів жили в гуртожитках і тепер не мають власного житла, а винаймати квартири в москві для них виявилося надто дорого.

Варто нагадати, що російські шпигуни самі грубо порушують режими таємності та конспірації і викладають у соцмережах цілі фотогалереї з ресторанів та курортів, а їхні дружини хвалиться своїми покупками. Тому не дивно, що західні контррозвідники легко знаходять російських «дипломатів» та місця їх перебування.

Офіцер розвідки Олексій Фролов із дружиною, висланий у 2022 році з Нідерландів
Офіцер розвідки Олексій Фролов із дружиною, висланий у 2022 році з Нідерландів
Дмитро Барабін із дружиною, обох не впустили до ЄС
Дмитро Барабін із дружиною, обох не впустили до ЄС

Що ж до тієї частини листа, де підписанти скаржаться на відсутність у росії високооплачуваної роботи для своїх дружин та «образливих» пропозицій розвозити піцу, то тут, схоже, дивуватися особливо нема чому. Після агресії проти України з московії пішли багато відомих західних компаній. Середній і малий бізнес переживають непрості часи, великий бізнес душать податками, а більшість «теплих» посад у великих держкорпораціях обійняли родичі, друзі та коханки високопосадовців з Адміністрації президента, міністерств та ФСБ.

Журналісти зв'язалися з деякими співробітниками ГРУ, чиї прізвища закриті «плашками» у скарзі, але вони заявили, що жодних колективних звернень до путіна не підписували. А один припустив, що «це каламутять воду не самі офіцери, а їхні дружини».

Читайте також:
Політика
Глави МЗС Чехії, Данії, Естонії, Латвії, Литви, Нідерландів, Польщі й Румунії направили листа Боррелю.
13 червня, 16:21
Світ
Вони могли готувати диверсії на об’єктах критичної інфраструктури країни.
03 травня, 10:42
Війна
ЇЇ метою було створення російських сфер впливу в Європі.
29 березня, 11:42
Війна
Позаторік Європа почала кампанію із вигнання російських шпигунів, а тепер вони повертаються мстити. Буде кривава лазня.
07 березня, 12:27
Кримінал
Наш спільний ворог прагне загарбання земель усіх слабких сусідів. Якщо росіян не зупинити в Україні, вони прийдуть у Риґу, Прагу, Берлін.
23 лютого, 14:55
Політика
Українофоб Андрій Деркач квартирує у білоруській столиці. Зрадник налагоджує контакти з потенційною новою владою США.
08 січня, 12:27