Війна нарешті постукала у вікна і двері простих росіян

ВІЙНА
01 березня, 21:10
Війна нарешті постукала у вікна і двері простих росіян
Фото: Twitter

Чим більше українські захисники відвойовують наших земель, тим активніше настає прозріння у стані ворога, особливо серед цивільних.

Просто на сьогодні вся геополітика тримається на тому, як поведуть себе на полі бою Збройні Сили України, переконаний фронтовик і колишній медіаексперт Олександр Солонько.

За словами військовослужбовця, який не перший місяць боронить фортецю Бахмут, Росія почала цю агресію із метою геноциду, але не підготувалася до ударів у відповідь, які тепер ставатимуть глибшими й болючішими для тамтешнього населення.

«Бувши роками в ситуації "не війни й не миру", коли ми зазнавали втрат, а осяяного виходу із ситуації не було, українське суспільство спрямовувало свій негатив усередину. Це було одним з досягнень росіян. Сьогодні вони поступово починають відчувати це на собі. І це добре.

Так звані побєдобєси почали задаватися питаннями про сенс війни, яку так палко підтримали. Російське військове керівництво гризеться між собою, зливає компромат і шукає крайніх. Цього все ще недостатньо. Але це вже досягнення для нас. Тепер вони всі ці "ласощі" спробують самі. Хай смакує, ви ж саме цього хотіли, чи не так», – наголосив Олександр Солонько.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Владімір Путін рік тому думав швидко взяти Київ, але зустрів сміливість і відчайдушний опір волелюбних українців.

Читайте також:
Війна
Відчуття слабкості динамічне. Адже слабкими себе відчувають терористи, у нашому випадку російські, відносно до власних примарних очікувань.
14 квітня, 21:07
Світ
Уряд Тайваню засудив китайську військову загрозу
12 квітня, 15:04
Світ
Ісламські фундаменталісти з пуштунського руху "Талібан" протягують руку допомоги Кремлю в обмін на зенітно-ракетний комплекс С-400.
11 квітня, 17:38
Війна
Звіт британських аналітиків про невійськові операції рф.
07 квітня, 12:25
Світ
Командувач сухопутних військ і син диктатора Уґанди пообіцяв допомогти кремлівському бункерному щуру своїм "гарматним м'ясом".
31 березня, 17:17
Війна
Наперекір поширеній серед громадськості думці, окупанти з РФ ще мають удосталь авіабомб і ракет для завдання масованих ударів.
30 березня, 17:12