Війна пише навколо дві великі книги про Людей та істот

Опінії
25.10.2023, 19:24
Війна пише навколо дві великі книги про Людей та істот
Фото: Facebook

Кожного дня один вчинок пише наше місце в одній із книг. Перша, як сонячний промінь, тоді як друга, темніша за найчорніший день.

Громадсько-політичнийий діяч, боєць-доброволець 5 Окремої штурмової бригади

Величезна Біла книга пишеться нині про Людей, про вчинки, про звичайних, що стали Героями, про покозачених. Перероджених і справжніх, про кого складатимуть пісні та повторюватимуть легенди.

А ще про тих серед кого хочеться бути завжди та про кого пам'ятатимеш вічно. Бо багато справжніх і перероджених, надто багато своїх і рідних гинули на «нулі» перед очима...

Водночас війна чи вже пам'ять війни пише Чорну книжку негідників. Про так званих живих мертвих, покидьків, зрадників, пристосуванців, — тих, кого війна не змінила, а осатаніла.

Хто йшов по трупах, замість служити — вислужувався. Хто зраджував слову, клятві, присязі... Хто просто зрадив.

У цій другій книзі також є й позірно «свої». І їхні імена понад зі світлою пам'яттю Білої книги, живих теж мають бути навіки закарбовані у Чорній книзі мертвих, які думають, що живі.

Ці дві книги пишуться паралельно, і куди потрапить кожен, залежить виключно від вчинків. Кожного разу обираючи хід, крок, дію кожен вирішує на чиєму він боці.

Вчинок пише наше місце у цій книзі. Вчинок на білій чи темній стороні невблаганно поповнює сторінки книги Живих і Мертвих...

Читайте також:
Війна
Прифронтовий обласний центр українського Півдня не спить, його заводи працюють. Без президентів можна обійтися, а без людей ні.
11 січня, 19:06
Опінії
Етнічна українська нація (титульна нація) є основним елементом етнонаціональної структури українського суспільства.
13.11.2023, 07:35
Блоги
Ми настільки подорослішали за півтора року, що можемо навчати інших, як боронитися. Але факт є фактом: наші захисники гинуть...
07.09.2023, 16:41
Спорт
Ольга Харлан отримала відзнаку від Національної академії СБУ
18.08.2023, 10:30
Опінії
Націю як феномен неможливо ані винайти, ані створити. Вона є постійним плебісцитом у часі present continues...
09.07.2023, 16:38